ZAŽIJ KEMP JAKO V AMERICE NA ČESKÉM LEDĚ!

4D HOCKEY CAMP

02.07. - 08.07. 2017 American 4D Hockey camp Velké Popovice
24.07. - 28.07. 2017 SE Česko-americká 4D hokejová škola Detroit

Vybrat kemp

CENA: 400 € (bez ubytování) / 500 € (s ubytováním)

Podobně jako brankářská škola Francoise Allaira i tenhle kemp je jedinečnou možností pro ty, kteří chtějí trénovat přesně jako v zámoří, ale přitom nemusejí složitě a nákladně cestovat do Ameriky. Škola uznávaného českého kouče Petra Tichého, který už 15 let působí v Detroitu, kde se věnuje hlavně rozvoji dovedností u mladých hráčů, se totiž z Michiganu na jeden červencový týden přestěhuje do Velkých Popovic.

4D Hockey Camp

FILOZOFIE KEMPU

Název 4D vychází z dvojího členění na 4 základní skupiny či hlediska. Jednak podle schopností, které svými anglickými termíny přinesly do názvu písmeno D, jednak podle věkových kategorií – u každé je v tréninku kladen důraz na zdokonalování jiných činností.

Během kempu je věnován prostor především učení samotného bruslení, ať už se jedná o jeho techniku, ale i sílu, rychlost, pohyb a změny směru na malém prostoru, práci s hokejkou na ledě i mimo něj, cvičením na obratnost, preciznímu i pohotovému zakončení, krytí puku nebo cvičením a hrám na malém prostoru. Hráči budou rozděleni do malých skupin, nad správností provedení úkolů budou v jedné chvíli bdít až 4 trenéři.

4D Hockey CampCo představují 4D

  • Developement – Rozvoj
  • Dedication – Oddanost
  • Discipline – Disciplína
  • Dignity – Důstojnost

„Trénuj tak, aby ses na každé úrovni vyrovnal dovednostem profesionálního hráče."

Pyramida 4D

  • 1. úroveň – 6-12let
  • 2. úroveň – 9-12let
  • 3. úroveň – 13-15let
  • 4. úroveň – 16-19let
KDO KEMP VEDE

Hlavním trenérem ve své společnosti 4D Hockey je Petr Tichý, jenž se v americkém Michiganu věnuje zejména rozvoji dovedností u mládeže. Je také skills koučem mládežnického týmu Detroit Red Wings (Little Caesars), jenž je účastníkem nejvyšší AAA soutěže. Rodák z Plzně se věnuje hokeji už od 6 let, posledních 11 let hokejové kariéry se zabývá výchovou mladých talentů v zámořské AAA soutěži.

„Můj syn trénuje pod Petrem Tichým už 5 let. Když mu bylo 7, zjistili jsme, že má na hokej talent, ale že potřebuje speciální rozvoj dovedností, kterého by se mu na běžném tréninku nedostalo. Petr má schopnost rychle rozpoznat a pro každou lekci určit cvičení, jež vycházejí vstříc potřebám mého syna."
Jennifer Kafatiová, jejíž syn je jedním z pravidelných účastníků 4D Hockey Kempu

KONTAKTY

Pro zájemce z ČR

Roman Slavík
Tel.: +420 777 713 222
E-mail: slavik (a) sportsevents tecka cz

Pro zahraniční zájemce

Mgr. Viktor Lukáš
Tel.: +420 604 575 032
E-mail: lukasviktor (a) sportsevents tecka cz

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová škola4D Hockey US CampNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyJednodenní speciályMezinárodní kempyKempy v zahraničíLekce brusleníVzorový program kempu

© SportsEvents 2017