GAlerie vítězů a držitelů trofejí

Momentálně probíráme statistiky, restuarujeme jednotlivé poháry a prohledáváme celou 20-ti letou historii našich kempů, tak, abys zde už brzy mohl najít jména všech vítězů SE CUPu a všech držitelů trofejí z NHL turnajů naší hokejové školy.... 

Vše postupně doplňujeme a tak postupně zde budou přibývat jednotlivé roky a jména....

2012 (BENÁTKY n. JIZEROU) 

LOS ANGELES KINGS
Hynek MATULA, Orlando BECKETT, Dmitrij KIRJANOV, Kenji OKEGAWA, Roman DIDUR, Dominik NAJČ, Jiří OBADAL, Tomáš SPILKA, Michal NĚMEČEK, Pavel LJUBOMUDROV, Adam JEHLIČKA, Jiří JEHLIČKA, trenér: Jiří LOSKOT

Norris Trophy: Barbora BARTÁKOVÁ (New York RANGERS)
Conn Smythe Trophy: Juja OKEGAWA (Los Angeles KINGS)
Art Ross Trophy: Vladimir KONNOV (New York RANGERS)
Richards Trophy: Jiří KOPEC (Montreal CANADIENS)
Hart Trophy: Michail KOŠČEEV (New York RANGERS)
Vezina Trophy: Ondřej ŠUHÁJEK (Montreal CANADIENS)
INDIVINDI: Vladimir KONNOV (New York RANGERS)
Olympiáda: Bruno MATULA (New York RANGERS)
Ted Lindsay Trophy: Ondřej ŠUHÁJEK (Montreal CANADIENS)
Bill Masterton Trophy: Kiril BERKUTOV (New York RANGERS)
Lady Byng Trophy: Michail BOGDAŠKIN (New Jersey DEVILS)
Amatér Hart Trophy: Orlando BECKETT (Los Angeles KINGS)
Woman Hart Trophy: Nozomi KIRIBUCHI (Montreal CANADIENS)

2012 (BEROUN) 

NEW YORK RANGERS
Tereza BOBKOVÁ, Adam BARTŮNĚK, Eliška CHALOUPKOVÁ, Jiří HEJHÁLEK, Kateřina KUNSTOVÁ, Jan HANZLÍČEK, Eliška BENEŠOVÁ, Andre MELNIKOV, Raffael HRIBERNIG, Max OBERLEITNER, Jakub ŠUCHA, Tomáš HORNÍČEK, Max TISCH, Matěj VAVŘINA, Tadeáš VAVŘINA, Magor MATHÉ, Jan NEČESANY, Askar KAGIROV, trenéři: Petr SKÁLA, Jakub FRODL

Norris trophy: Daniel SZMOLA (Los Angeles KINGS)
Conn Smythe Trophy: Jakub KOVER (Los Angeles KINGS)
Art Ross Trophy: Askar KAGIROV (New York RANGERS)
Richards Trophy: Askar KAGIROV (New York RANGERS)
Hart Trophy: Matyáš ŠAPOVALIV (Montreal CANADIENS)
Vezina Trophy: Andre MELNIKOV (Los Angeles KINGS)

2012 (NYMBURK I) 

MONTREAL CANADIENS
Vladimir FIRSTOV, Edgar VARAGJAN, Oleg GAMZA, Ondřej VALÁŠEK, Stepan ISTOMIN, Vladimir KATUNIN, trenér: David BUREŠ

Norris Trophy: Jan SLAVÍK (Los Angles KINGS)
Conn Smythe Trophy: Ivan GARAEV (Los Angeles KINGS)
Art Ross Trophy: Vladimir FIRSTOV (Montreal CANADIENS)
Richards Trophy: Spartak NALBANDJAN (New Jersey DEVILS)
Hart Trophy: Vladimir FIRSTOV (Montreal CANADIENS)
Vezina Trophy: Ivan GARAEV (Los Angeles KINGS)
INDIVINDI: Spartak NALBANDJAN (New Jersey DEVILS)
Olympiáda: Bruno MATULA (New Jersey DEVILS)
Amatér Hart Trophy: Luděk BATELKA (New York RANGERS)
Ted Lindsay Trophy: Spartak NALBANDJAN (New Jersey DEVILS)
Bill Masterton Trophy: Stepan ISTOMIN (Montreal CANADIENS)
Lady Byng Trophy: Ivan PODŠIVALOV (New York RANGERS)

2012 (NYMBURK II) 

MONTREAL CANADIENS
Marek OBR, Vladimir ŠKOLNIKOV, Jan JANOUŠEK, Bartoš GNIEZINSKI, Artěm VARAKIN, Jan JENÍK, Jiří MRKUS, Matas MIKALAUSKAS, Alexej POTERAEV, Adam ČEČETKA, trenér: Jan JENÍK

Norris Trophy: Jan JANOUŠEK (Montreal CANADIENS)
Conn Smythe Trophy: Vladimir ŠKONIKOV (Montreal CANADIENS))
Art Ross Trophy: Jan JENÍK (Montreal CANADIENS)
Richards Trophy: Jan JENÍK (Montreal CANADIENS)
Hart Trophy: Jan JENÍK (Montreal CANADIENS)
Vezina Trophy: Laurinas LUBIS (Los Angeles KINGS)
INDIVINDI: Vladimir KONNOV (New Jersey DEVILS)
Olympiáda: Jan JANOUŠEK (Montreal CANADIENS)
Ted Lindsay Trophy: Vladimir KONNOV (New Jersey DEVILS)
Bill Masterton Trophy: Jan KOŠŤÁLEK (New Jersey DEVILS)
Lady Byng Trophy: Alexej POTERAEV (Montreal CANADIENS) 

2011 (NYMBURK) 

Norris Trophy: Michal JANČÍK (New York RANGERS)
Conn Smythe Trophy: Jan JANOUŠEK (Detroit RED WINGS)
Art Ross Trophy: Dominik ŠALAMOUN (New York RANGERS)
Richards Trophy: Dominik ŠALAMOUN (New York RANGERS)
Hart Trophy: Štěpán TOMEŠ (Pittsburgh PENGUINS)
Vezina Trophy: Štěpán TOMEŠ (Pittsburgh PENGUINS)
INDIVINDI: Tomáš HAVLENA (New York RANGERS)
Olympiáda: Ondřej PAVEL (New York RANGERS)
Lester B. Pearson Award: Dominik ŠALAMOUN (New York RANGERS)
Bill Masterton Trophy: Michal JANČÍK (Montreal CANADIENS)
Lady Byng Trophy: Dominik ŠALAMOUN (New York RANGERS)
Jack Adams Trophy: Jiří LOSKOT (Pittsburgh, Detroit) 

2011 (PŘÍBRAM) 

Norris Trophy: Ivan LYTVYNOV (Detroit RED WINGS)
Conn Smythe Trophy: Jan SLAVÍK (Detroit RED WINGS)
Art Ross Trophy: Lukáš PETRŽÍLKA (Detroit RED WINGS)
Richards Trophy: Jan SLAVÍK (Detroit REDWINGS)
Hart Trophy: Lukáš PETRŽÍLKA (Detroit RED WINGS)
Vezina Trophy: Roman ČEJDA (bez angažmá)
INDIVINDI: Jaroslav JAŠEK (Detroit RED WINGS)
Olympiáda: Filip KREJZA (Montreal CANADIENS)
Lester B. Pearson Award: Matěj KURACINA (New York RANGERS)
Amatér Hart Trophy: Jaroslav JAŠEK (Detroit RED WINGS)
Forigner Trophy: Danil ZUENKOV (Detroit RED WINGS) 

2010 (NYMBURK)

Norris Trophy: Dominik ŠALAMOUN (Detroit RED WINGS)
Conn Smythe Trophy: Ondřej PAVEL (Montreal CANADIENS)
Art Ross Trophy: Kamil HAJŠMAN (Pittsburgh PENGUINS)
Richards Trophy: Kamil HAJŠMAN (Pittsburgh PENGUINS)
Hart Trophy: Kamil HAJŠMAN (Pittsburgh PENGUINS)
Vezina Trophy: Petr MAREK (Detroit RED WINGS)
INDIVINDI: Kamil HAJŠMAN (Pittsburgh PENGUINS)
Olympiáda: Ondřej PAVEL (Montreal CANADIENS)
Lester B. Pearson Award: Tomáš ČERNÝ (Montreal CANADIENS)
Forigner Trophy: Sebastian SLÁVIK (Detroit RED WINGS)
Woman Hart Trophy: Nozomi KIRIBUCHI (New York RANGERS)
Jack Adams Trophy: Tomáš LANG (Detroit RED WINGS)

2010 (PŘÍBRAM) 

Norris Trophy: Ivan LYTVYNOV (Detroit RED WINGS)
Conn Smythe Trophy: Jakub KRÁSL (Detroit RED WINGS)
Art Ross Trophy: Ondřej ŠANDA (New York RANGERS)
Richards Trophy: Ondřej ŠANDA (New York RANGERS)
Hart Trophy: Daniel FINSTR (Pittsburgh PENGUINS)
Vezina Trophy: Jakub KAŠPAR (Detroit RED WINGS)
INDIVINDI: Kateřina ČAPKOVÁ (Pittsburgh PENGUINS)
Olympiáda: Lukáš PETRŽÍLKA (Montreal CANADIENS)
Lester B. Pearson Award: Jan SLAVÍK (New York RANGERS)
Amatér Hart Trophy: Adam BARTŮNĚK (New York RANGERS)
Woman Hart Trophy: Kateřina ČAPKOVÁ (Pittsburgh PENGUINS)
Jack Adams Trophy: Tomáš LANG (Detroit RED WINGS)

2009 (NYMBURK) 

Norris Trophy: Tomáš BRABEC (Detroit RED WINGS)
Conn Smythe Trophy: Ondřej PAVEL (New York RANGERS)
Art Ross Trophy: Kamil HAJŠMAN (Detroit RED WINGS)
Richards Trophy: Kamil HAJŠMAN (Detroit RED WINGS)
Hart Trophy: Tomáš HAVLENA (New York RANGERS)
Vezina Trophy: Petr MAREK (New York RANGERS)
INDIVINDI: Vojtěch BENDA (Detroit RED WINGS)
Lester B. Pearson Award: Vojtěch BENDA (Detroit RED WINGS)
Woman Hart Trophy: Valerie LAFFERL (Montreal CANADIENS)
Jack Adams Trophy: Petr SKÁLA, Petr DVOŘÁČEK (Detroit RED WINGS)

2009 (PŘÍBRAM) 

Norris Trophy: Veronika SPURNÁ (New York RANGERS)
Conn Smythe Trophy: Ota ZDUBA (New York RANGERS)
Art Ross Trophy: Michal NĚMEČEK (New York RANGERS)
Richards Trophy: Roman HRABEC (Detroit RED WINGS)
Hart Trophy: Jakub KRÁSL (New York RANGERS)
Vezina Trophy: Jakub KAŠPAR (Detroit RED WINGS)
Lester B. Pearson Award: Roman HRABEC (Detroit RED WINGS)
INDIVINDI:
Amatér Hart Trophy: Adam BARTŮNĚK (Montreal CANADIENS)
Woman Hart Trophy: Petra JANOUCHOVÁ (Detroit RED WINGS)

2009 (NYMBURK)

 

Norris Trophy: Tomáš BRABEC (Detroit RED WINGS)
Conn Smythe Trophy: Ondřej PAVEL (New York RANGERS)
Art Ross Trophy: Kamil HAJŠMAN (Detroit RED WINGS)
Richards Trophy: Kamil HAJŠMAN (Detroit RED WINGS)
Hart Trophy: Tomáš HAVLENA (New York RANGERS)
Vezina Trophy: Petr MAREK (New York RANGERS)
INDIVINDI: Vojtěch BENDA (Detroit RED WINGS)
Lester B. Pearson Award: Vojtěch BENDA (Detroit RED WINGS)
Woman Hart Trophy: Valerie LAFFERL (Montreal CANADIENS)
Jack Adams Trophy: Petr SKÁLA, Petr DVOŘÁČEK (Detroit RED WINGS)

 

2008 (PŘÍBRAM)

NEW YORK RANGERS
Antonín WUNSCH, Pavel KARÁSEK, Petr SIROTEK, Jan KARÁSEK, Štěpán KYCLT, Josef ŠROUBEK, Jakub KRÁSL, Sabina DUROŇOVÁ, Ondřej JOBEK, Martin KADLEC, Jakub ČERNÝ, Jaroslav MASARIK

Prezident trophy :
MONTREAL CANADIENS
Martin KOSNAR, Vojtěch LUDVÍK, Martin ŠÁRA, Jiří SOKOLA, Maxim KUBÁNEK, Václav KOSNAR, Roland WEISS, Václav DOLEŽAL, Jan REZEK, Veronika SPURNÁ, Václav VRŠECKÝ, Vojtěch BRIX Trenér: David KULICH

Richards Trophy: Václav KOSNAR (Montreal CANADIENS)
Vezina Trophy: Tadeáš ZEITHAML (Detroit RED WINGS)
Art Ross Trophy: Václav KOSNAR (Montreal CANADIENS)
Hart Trophy: Roman HRABEC (Detroit RED WINGS)
Lester B. Pearson Trophy: Václav KRUDENC (Ottawa SENATORS)
Norris Trophy: Josef ŠROUBEK (New York RANGERS)
Woman Hart Trophy: Tereza NEHÉZOVÁ (Ottawa SENATORS)
Vítež indivindi: Václav KOSNAR (Montreal CANADIENS)
Conn Smythe Trophy: Josef ŠROUBEK (New York RANGERS)
Senior Trophy: Jaroslav MASARIK (New York RANGERS)

2008 (NYMBURK) 

DETROIT RED WINGS
Martin SMÍŠEK, Ondřej MARTÍNEK, Jakub SMÍŠEK, Filip ŠTURC, Daniel ROSCHEL, Sebastian LIPŠ, Aneta KREJČOVÁ, David KRTIČKA, Benjamin PROSENZ, Václav VLÁSEK, Jindřich JANŮ, Václav ČTVRTEČKA, Samuel VAJDA, Alex KOLOWRAT, Libor JANKŮ, Petr VOVES, Martin BÁŠA, Jan REJZEK, Filip KASÍK, Patrik KŘÍŽEK, Adam VRBENSKÝ, Václav VOLEJNÍK, Václav KUNST, PatrIk TOUPAL, Jaroslav NEDBALÝ, Marek PRINCL

Prezident trophy :
BUFFALO SABRES
Jakub HENCL, Zbyněk BAŠTA, Lucas BALATTY, Nozomi KIRIBUCHI, Tomáš PŘÍLEPEK, Luboš MICHAL, David PICKA, Ondřej BALADA, Jaroslav STRÝČEK, Jan ŠALAMOUN, Jiří ŠERGL, Martin HAJŠMAN, Martin HNILIČKA, Manuel ROTHER, Jan ŠERGL, Adam KONDAČ, Tomáš HAVLENA, Michal JANČÍK, Jan GEBELL, Richard ZEMÁNEK, Jan KOŠŤÁLEK, Dominik PAWLICZEK, Erik ŠVACH, Tomáš JELÍNEK, Jan ŠUCHA, Kamil HAJŠMAN, Martin SLABÝ Trenéři: Ondřej JAKERLE, Yuto KIRIBUCHI

 

Richards Trophy: Ondřej MARTÍNEK (Detroit RED WINGS)
Vezina Trophy: Ondřej MARTÍNEK (Detroit RED WINGS)
Art Ross Trophy: Ondřej PAVEL (Anaheim Mighty Ducks)
Hart Trophy: Kamil HAJŠMAN (Buffalo SABRES)
Lester B. Pearson Trophy: Dominik ŠALAMOUN (Ottawa SENATORS)
Norris Trophy: Jakub SMÍŠEK (Detroit RED WINGS)
Woman Hart Trophy: Samantha KOLOWRAT (New York RANGERS)
Vítež indivindi: Alex KOLOWRAT (Detroit RED WINGS)
Conn Smythe Trophy: Ondřej MARTÍNEK (Detroit RED WINGS)
Trenérská dvojice: Tomáš LANG, Jakub FRODL (Detroit RED WINGS)

 

2007 (NYMBURK) 

OTTAWA SENATORS
David KULICH, Jan KREJČÍK, Bartoloměj UHLÍŘ, Adam KOŠŤÁLEK, Václav KAFKA, Adam BRANDEJS, Milan ŠTEMBERA, Jan KASÍK, Samuel VAJDA, Martin BÁŠA, Tadeáš ČÍŽEK, Kryštof BOUŘIL, Filip MRÁZ, Lukáš MILANIAK, Patrik KŘÍŽEK, Lubomír MOUREK, Kevin DELUTEAU, Zbyněk BAŠTA, Ondřej ŠUHÁJEK, trenér: Václav Černý

Prezident trophy:
ANAHEIM MIGHTY DUCKS
Filip KOZÁK, Jan BELINGER, Vojtěch BENDA, Mateo PERZZOLA, Petra DOSTÁLOVÁ, Vojtěch BARNAT, Benjamin PROSENZ, Roman HRABEC, Jan NOVÁK, Lukáš NOVOTNÝ, Petr NEHYBA, Valerie LAFFERL, František NOVÁK, Dominik TOMÁNEK, Domink DOLEJŠÍ, Michal JANČÍK, MartinPELIKÁN, Tomáš COUFAL, Jakub KINSKÝ, trenér: Petr DVOŘÁČEK

Richards Trophy : Roman HRABEC (Anaheim Mighty Ducks)
Vezina Trophy: Kevin DELUTEAU (Ottawa SENATORS)
Art Ross Trophy: Roman HRABEC (Anaheim Mighty Ducks)
Hart Trophy: David KULICH (Ottawa SENATORS)
Lester B. Pearson Award: Roman HRABEC (Anaheim Mighty Ducks)
Norris Trophy: Jakub SLAVÍK (Montreal CANADIENS)
Woman Hart Trophy: Veronika KUŽELOVÁ (Buffalo SABRES))
Vítež indivindi: Roman HRABEC (Anaheim Mighty Ducks)
Conn Smythe Trophy: Tomáš COUFAL (Anaheim MIGHTY DUCKS)

2007 (PŘÍBRAM) 

OTTAWA SENATORS
Lukáš VRBA, Daniel FINSTR, Tomáš NEKOLA, Davide PECORILLI, Roland WEISS, Alex KOLOWRAT, Sára SADÍLKOVÁ, Trenér: Petr Skála

Prezident trophy:
OTTAWA SENATORS
Lukáš VRBA, Daniel FINSTR, Tomáš NEKOLA, Davide PECORILLI, Roland WEISS, Alex KOLOWRAT, Sára SADÍLKOVÁ, trenér :Petr SKÁLA

Richards Trophy: David KODADA (Detroit RED WINGS)
Vezina Trophy: Lukáš BRABEC
Art Ross Trophy: David KODADA (Detroit RED WINGS)
Hart Trophy: Daniel FINSTR (Ottawa SENATORS)
Lester B. Pearson Award: Lukáš BRABEC
Norris Trophy: Tereza NEHÉZOVÁ (Montreal CANADIENS)
Woman Hart Trophy: Sára SADÍLKOVÁ (Ottawa SENATORS)
Vítež indivindi: Daniel WESSELÝ (New York RANGERS)
Conn Smythe Trophy: Alex KOLOWRAT (Ottawa SENATORS)
Senior Trophy: Kamil SEIDLER (Montreal CANADIENS)

2006 

CAROLINA HURICANES
Lukáš Blahuta, Zdeněk Fořt, Jakub Skuhrovec, Martin Košťál, Jan Bacovský, Jakub Smíšek, Lukáš Málek, Lakas Kreipl, Filip Šturc, Václav Kafka, Nozomi Kiribuchi, Jakub Krásl, Oldřich Hubený, Martina Křupková, Daniel Seniov, Veronika Spurná, Jan Souček, Roman Procházka, David Svoboda
Trenér: Jiří Jindrák

Prezident trophy:
CAROLINA HURICANES
Lukáš Blahuta, Zdeněk Fořt, Jakub Skuhrovec, Martin Košťál, Jan Bacovský, Jakub Smíšek, Lukáš Málek, Lakas Kreipl, Filip Šturc, Václav Kafka, Nozomi Kiribuchi, Jakub Krásl, Oldřich Hubený, Martina Křupková, Daniel Seniov, Veronika Spurná, Jan Souček, Roman Procházka, David Svoboda. Trenér: Jiří Jindrák.

Vezina Trophy: Marek BLAHUTA (Carolina Huricanes)
Art Ross Trophy: Adam BRANDEJS (Detroit Red Wings)
Hart Trophy: Daniel SENIOV (Carolina Huricanes)
Lester B. Pearson Trophy: Daniel SENIOV (Carolina Huricanes)
Norris Trophy: David KULICH (Detroit Red Wings)
Woman Hart Trophy: Nozomi KIRIBUCHI (Carolina Huricanes)
Vítež indivindi: Adam PROCHÁZKA (New York Rangers)
Conn Smythe Trophy: Tomáš HERTL (Detroit Red Wings)

2005

DETROIT RED WINGS
Zdeněk Fořt, David Koudela, Martin Košťál, Lukáš Lhoták, Marek Ryzák, Petra Dobrozemská, Jan Krejčík, Robert Šikal, Daniel Brejcha, Vojtěch Čáp, Matouš Bakule, Adam Brandejs, Jakub Krásl, Kateřina Kunstová, Roman Štefaňák. trenér: Jiří Jindrák
 
Prezident trophy:
Tampa Bay Lightning
Karel Dorazil, Tomáš Coufal, Jan Koubek, David Kulich, Jakub Teubner, Jiří Bárta, Martina Kubálková, Enver Presheva, Sebastián Lipš, Oldřich Hubený, Jakub Morávek, Jaroslav Honsů, Nozomi Kiribuchi, Vladimír Mayer, Lukáš Vrba, Jan Bukolský, Jan Votoupal. trenér: Ondřej Netymach

Vezina Trophy: Karel DORAZIL (Tampa Bay Lightning)
Art Ross Trophy: Jan KOUBEK (Tampa Bay Lightning)
Hart Trophy: Jan KOUBEK (Tampa Bay Lightning)
Lester B. Pearson Trophy: David KOUDELA (Detroit Red Wings)
Norris tTophy: David KULICH (Tampa Bay Lightning)
Woman Hart Trophy: Martina KUTÁLKOVÁ (Tampa Bay Lightning)

2004

COLORADO AVALANCHE
Jakub Hencl, David Koudela, Andrej Kudrna, Karel Absolón, Peter Trávníček, Jan Body, Jakub Brejcha, Jakub Janoušek, Jakub Krásl, Tomáš Mrzena, David Jackovič. trenér: Vladimír Dohnal

 

Prezident trophy:
New Jersey Devils
Karel Dorazil, Martin Jelínek, Karol Csányi, Daniel Krejčí, Petr Hejna, Jan Janoušek,Vladimír Grebenikov, Jakub Teubner, Roman Štefaňák, Vladimír Mayer. trenér: Petr Bacovský

Vezina Trophy: Lukáš POPELKA (Detroit Red Wings)
Art Ross Trophy: Andrej KUDRNA (Colorado Avalanche)
Hart Trophy: David KOUDELA (Colorado Avalanche)
Lester B. Pearson Award: Petr VOBORNÍK (Anaheim Mighty Ducks)

2003

COLORADO AVALANCHE
Patrik Studený, Radek Selix, Jakub Malý, Petr Boháček, Tomáš Janů, Ondřej Petruška, David Koudela, Marek Váczlav, Tomáš Smetivý, Jiří Lidner, Václav Rubáš, Jiří Brázdil, Roman Štefaňák, Martin Benda, Lukáš Krajčík. trenér: Roman Kulich

 

Prezident trophy:
New Jersey Devils
Lukáš Popelka, Václav Pánek, Adam Vlček, Karol Csányi, Andrej Kudrna, Fero Kalazi, Attila Bogdányi, Adam Žaba, Ondřej Camrda, Luděk Škop, Karel Absolón, Jan Janoušek, Jaroslav Hroch, Vladimír Grebenikov, Jakub Teubner, Jakub Brejcha. trenér: Vladimír Dohnal

Vezina Trophy: Ondřej CAMRDA (New Jersey Devils)
Art Ross Trophy: Petr KOTULÁN (Anaheim Mighty Ducks)
Hart Trophy: Jakub MALÝ (Colorado Avalanche)

2002

COLORADO AVALANCHE
Jiří Koukolíček, Marek Váczlav, Vojtěch Třebický, Milan Janda, Andrej Kudrna, Pavel Procházka, Tomáš Lang, Filip Kozák, Tomáš Kubišta, David Petráš, Jakub Malý, Marek Močáry, Karol Csanyi, Atila Bogdány. trenér: Vladimír Dohnal

Vezina Trophy: Lukáš POPELKA (Pittsburgh Penguins)
Art Ross Trophy: Petr SKÁLA (San José Sharks)
 

2001

PITTSBURGH PENGUINS
Martin Furch, Karol Csanyi, Ivan Šilhavík, Tomáš Kalčík, Patrik Chrastil, Lukáš Karfus, Adam Žaba, Lukáš Močáry, Tomáš Kubišta, Richard Fuxa, Adam Vlček, Milan Janda, Vojtěch Třebický. trenér: Filip Lukeš

2000

NEW JERSEY DEVILS
Karol Csanyi, Václav Švec, Tomáš Plachý, Peter Greisinger, Lukáš Petřík, Matěj Krkoška, Eliáš Urban, Jan Bernard, Karel Marciš, Filip Žaba, Jan Starka. trenér: Filip Lukeš 

 

 

 

Mohlo by
vás zajímat
Život v kempuUkázkový programVítězové a cenyNoviny

© SportsEvents 2017