INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ KEMPY

OTEVÍRÁME NOVINKU INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ KEMPY1/2 a 1/3, kdy trénují 2 respektive 3 hráči ve skupince s jedním trenérem

27.03. - 02.04. 2017 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha
02.05. - 08.05. 2017 Individuální hokejový kemp "1/3" Beroun
27.07. - 02.08. 2017 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha
29.10. - 04.11. 2017 Individuální hokejový kemp "1/3" Beroun

Vybrat kemp

CENA: 690 €
1/2 – pouze tréninky, 1/3 – s ubytováním a plnou penzí

Je to jednoduché pravidlo: čím méně hráčů má trenér v týmu, tím víc se jim může věnovat, dohlížet na to, jestli dělají všechno správně, radit jim, jak opravit chyby. Proto jsme do nabídky kurzů naší hokejové školy Sports Events zařadili i individuální kemp.

Individuální přístup trenérů, zdokonalování dovedností, intenzivní práce na rozvoji činností jednotlivce (více zaměřen kemp 2/1) a základních herních dovedností (více zaměřen kemp 3/1).

Tyto intenzivní tréninky nejlépe rozvíjí herní činnosti jednotlivce a méně hráčů ve skupince umožnuje trenérovi věnovat 100% pozornosti jednotlivcům, zároveň díky většímu počtu stanovišť a kratšímu intervalu cvičení lépe hráči udrží pozornost a trénink může být kreativnější, zábavnější a cílenější.

Individuální kempyCo na kempu zažiješ

Individuální specializovaný intenzivní kurz zahrnuje denně 2 tréninky na ledě a 1 trénink na suchu, včetně cvičení na práci s hokejkou a intenzivní specializovaný střelecký trénink na tzv. střelnici.

Kdo tě povede

O účastníky kempu se budou starat nejzkušenější a nejkvalitnější trenéři Sports Events týmu se znalostmi metod České školy a dalších nejvýznamnějších světových škol.

Po celou dobu budou trenéři klást důraz na tyto klíčové prvky, které jsou podstatou metod SportsEvents:

PRECIZNÍ TECHNIKA – DŮSLEDNÉ OPRAVOVÁNÍ CHYB – VLÍDNÝ PŘÍSTUP – SOULAD S HROU – SPECIALIZOVANÁ PŘÍPRAVA MIMO LED – ZÁBAVA

Tak neváhej a přijeď vyzkoušet, jaké to je mít osobní péči ve svém hokejovém rozvoji!

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová škola4D Hockey US CampNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyJednodenní speciályMezinárodní kempyKempy v zahraničíLekce brusleníVzorový program kempu

© SportsEvents 2017