VYBRUSLI ZE SVÝCH CHYB!

Tenhle intenzivní jednodenní kurz ti pomůže zdokonalit jak samotné bruslení, tak i jeho využití při hře. Celý den bude zaměřen na vysvětlení, ukázky, učení, vylepšení a úpravu bruslařské techniky, zbavování se chyb a praktické převedení dovedností do vlastní hry.

Bruslařský speciál

Povede tě k tomu široká škála cvičení z českých i zahraničních zdrojů (Finsko, Kanada...). Mimo led se nejdřív podíváš na ukázky a vysvětlení jednotlivých technik a současně si všechno budeš na suchu zkoušet tak, aby už na ledě mohla probíhat velmi intenzivní praktická činnost zaměřená na zdokonalení bruslařské techniky, samozřejmě s velmi pečlivou korekcí chyb.

Během dne tě čekají 2-3 tréninky na ledě, úprava techniky a průpravná cvičení mimo led.

Po celou dobu budou trenéři klást důraz na tyto klíčové prvky:

PRECIZNÍ TECHNIKA – DŮSLEDNÉ OPRAVOVÁNÍ CHYB – VLÍDNÝ PŘÍSTUP – SOULAD S HROU

Z rodičů uděláme kouče

Některé, zvlášť ty nejmenší děti nebo začátečníci jednoduše na led bez rodičů nevkročí. Nejčastěji se bojí bolestivého pádu a chtějí mít své blízké po ruce. I na to jsme připraveni. Rodičům nabízíme při výuce bruslení aktivní účast přímo na ledě, takže se mohou zapojit do všech činností, a to i v tělocvičně. Budou se vlastně učit tomu, jak dítě správně učit bruslit. Jak má vypadat technika, jaké jsou nejčastější chyby i způsoby, jak je opravit.

Mohlo by
vás zajímat
Bruslařský speciálDovednostní speciálStřelecký speciál

© SportsEvents 2017