POJĎ SE NAUČIT BRUSLIT. BUDEŠ MÍT OSOBNÍHO TRENÉRA!

Startuje tak každá hokejová kariéra – nejdřív je prostě třeba se naučit pořádně bruslit. A právě v téhle fázi se rodí špatné návyky, které je už leckdy nemožné odstranit. To se ti u nás stát nemůže!

Lekce bruslení

My ti totiž na lekce bruslení nabízíme vlastního osobního trenéra, který se bude věnovat jen tobě. Budeš jako profíci v NHL, jimž kluby zajišťují specialisty na zdokonalování techniky jízdy na bruslích.

U nás začneš výukou základů pro začátečníky, nabízíme ale i trénink pokročilého bruslení pro hráče. Je možné si domluvit i výuku bruslařských dovedností, které tvou hru zase posunou o kus dál.

To, že s tebou bude na ledě tvůj osobní trenér, ovšem vůbec neznamená, že u toho nemůže být nikdo jiný. Naopak, budeme rádi, když s tebou půjdou na led i tví rodiče, které rovnou naučíme, jak případné bruslařské chyby opravovat.

Výuka základů bruslení pro každého

U nás nerozlišujeme, jestli je ti 5, nebo 50, abecedu bruslení vysvětlíme všem zájemcům. Dětem či dospělým, které chtějí začít nebo začínají s hokejem a přejí si naučit se základy na bruslích. Ale i těm, jež prostě „jen" touží umět bruslit.

Trénink pokročilého bruslení pro hráče

S koučem se v tomhle kurzu budeš věnovat úpravě a zdokonalování své bruslařské techniky. Program je určen pro aktivní hokejisty jakéhokoli věku a úrovně. Zároveň pro tebe můžeme část tréninku upravit tak, že bude mít i kondiční charakter.

Z rodičů uděláme kouče

Některé, zvlášť ty nejmenší děti jednoduše na led bez rodičů nevkročí. Nejčastěji se bojí bolestivého pádu a chtějí mít své blízké po ruce. I na to jsme připraveni. Rodičům nabízíme při výuce bruslení aktivní účast přímo na ledě, takže se mohou zapojit do všech činností. Budou se vlastně učit tomu, jak dítě správně učit bruslit. Jak má vypadat technika, jaké jsou nejčastější chyby i způsoby, jak je opravit.

Kde a jak se bruslí

K dispozici máme ledové plochy všech zimních stadionů v Praze, takže společně najdeme ten pro vás nejpříhodnější. Totéž platí i o časech lekcí, kde bude záležet na obsazenosti dané plochy. Většinou se však jedná o ranní hodiny.

Na led nemusíš jenom s bruslemi, vezmi si klidně i hokejku a budeš s koučem trénovat rovnou i zručnost! Lektorem bruslení je Mgr. Viktor Lukáš (38 let, hokejový trenér s licencí „A"), jenž se už víc než 10 let specializuje na techniku bruslení.

Pro začátek s ním lze domluvit úvodní 3 lekce, kde provede diagnostiku dovedností s písemným nebo elektronickým výstupem. A na jeho základě se pak rozhodneš, jestli budeš pokračovat s ním, anebo s některým z mladších trenérů Sports Events týmu.

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová škola4D Hockey US CampNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyJednodenní speciályDalší kempyKempy v zahraničíLekce brusleníVzorový program kempu

© SportsEvents 2017