MEZINÁRODNÍ HOKEJOVÉ KEMPY

KEMPY STAVĚNÉ NA PRINCIPECH A KVALITĚ ČESKÉ HOKEJOVÉ ŠKOLY, POŘÁDÁNÉ V ČR PRO NAŠE ZAHRANIČNÍ PARTNERY

28.12. - 03.01. 2017 Zimní hokejový kemp "ICEBERG" Beroun
03.01. - 09.01. 2017 Zimní hokejový kemp "ICEBERG" Beroun
24.04. - 30.04. 2017 G2 hokejový kemp pro dospělé amatéry Velké Popovice
01.07. - 07.07. 2017 Letní hokejový kemp "ICEBERG" Beroun
07.07. - 13.07. 2017 Letní hokejový kemp "ICEBERG" Beroun
08.07. - 14.07. 2017 G2 hokejový kemp Velké Popovice
13.07. - 19.07. 2017 Letní hokejový kemp "ICEBERG" Beroun
17.07. - 23.07. 2017 Florbalový kemp pro dospělé Praha
19.07. - 25.07. 2017 Letní hokejový kemp "ICEBERG" Beroun
29.07. - 04.08. 2017 G2 hokejový kemp Velké Popovice
05.08. - 11.08. 2017 Mezinárodní hokejová škola pro dospělé amatéry Beroun
05.08. - 11.08. 2017 G2 hokejový kemp Velké Popovice

Vybrat kemp

CENA: pro ceny nás kontaktujte

Tyto kempy mají stejnou tréninkovou kvalitu a zaměření na uvědomělý rozvoj dovedností, pouze jsou více tréninkové a neobsahují turnaj typu NHL. Kempy ICEBERG jsou naplněné především hráči z Ruska a dalších postsovětských republik, kempy G2 jsou určeny zejména pro Francouze a Švýcary, ale POKUD SE CHCEŠ INTENZIVNĚ PŘIPRVOVAT A NAJÍT PŘÁTELE ZE ZAHRANIČÍ, MŮŽEŠ SE SAMOZŘEJMĚ PŘIHLÁSIT I NA TYTO KEMPY.

Chceš být jako náš patron Tomáš Plekanec? Pomůžeme ti!

Stačí se přihlásit na hokejovou školu a vybrat si jeden z mnoha kempů, které pořádáme. Na Sports Events hokejovou školu můžeš přijet hned po Novém roce, v březnu, v květnu a v létě pak od konce června. Nabídku jsme pro velký zájem rozprostřeli do celého léta, takže máš šanci i v červenci a v srpnu. Využij skvělé příležitosti, jak vylepšit své hokejové dovednosti! Přijeď si vyzkoušet kvalitní trénink pod vedením profesionálních trenérů, kteří pro tebe připravili efektivní tréninkové plány. Na sportovištích v Berouně, v Nymburce a ve Velkých Popovicích jsou ideální podmínky pro trénink na ledě, mimo něj i pro potřebnou regeneraci.

Trénuj ve Sports Events hokejové škole a staň se hvězdou jako Tomáš Plekanec, náš patron!

Tomáš Plekanec

Patronem naší Sports Events hokejové školy je dlouholetá opora jednoho z nejslavnějších klubů NHL Montreal Canadiens Tomáš Plekanec. Jeden z nejlepších českých hokejistů posledních let, který má doma 3 medaile z mistrovství světa, to v národním týmu dotáhl až na pozici kapitána!

Hokej nepatří jen do zimních měsíců, zlepšovat se můžeš i během léta!

Letní Sports Events hokejová škola, to je precizní technicky náročný trénink na ledě i mimo něj, zaměřený na rozvoj individuálních dovedností. A také zábava v průběhu NHL turnaje, který pro vás připravujeme.

V čem se skrývá kouzlo propracovaných Sports Events letních škol? Je to v souhře těchto prvků, na které klademe důraz:

PRECIZNÍ TECHNIKA – DŮSLEDNÉ OPRAVOVÁNÍ CHYB – VLÍDNÝ PŘÍSTUP – SOULAD S HROU – SPECIALIZOVANÁ PŘÍPRAVA MIMO LED – ZÁBAVA

Trénuj s námi – jako Tomáš Hertl nebo Dominik Furch!

Zajímá tě, kterým všem hráčům jsme pomohli zlepšit jejich hokejové dovednosti? Od roku 2000 se na letní škole vystřídaly stovky malých hráčů a hráček. Byl mezi nimi například Tomáš Hertl, český reprezentant a hvězda San Jose Sharks. Nebo brankář Dominik Furch, jehož si vybral jeden z top klubů KHL Avangard Omsk a v národním týmu se z něj stal na mistrovství světa v roce 2016 pilíř sestavy a podle statistik i nejlepší gólman celého turnaje. Či Karol Csanyi, někdejší juniorský reprezentant Slovenska, jenž už však v dospělém věku obléká barvy národního týmu Maďarska.

Cena: 599 €

Letní hokejová škola Co zažiješ při tréninku

Každý den absolvuješ alespoň 2 precizní tréninky na ledě.

Budeš se zdokonalovat v bruslení, střelbě, vedení kotouče, kličkování, technice při řešení herních situací, vyzkoušíš si obratnost při cvičení agility, osvojíš si kruhový trénink i další typy tréninků inspirované nejen českými metodami, ale obsahující zároveň prvky získané od našich spolupracovníků z Kanady, USA, Ruska, Finska a dalších zemí.

 

Na co se zaměříme

Na zdokonalení a úpravu tvých hokejových dovedností a jejich využití ve hře, a to nejen na ledě, ale i v tréninku mimo něj.

Složení tréninku na ledě
 • Letní hokejová škola bruslení, střelba, vedení kotouče, kličkování
 • technika při řešení herních situací
 • agility, kruhový trénink
 • zakončení střeleckých příležitostí s využitím různých technik (forhend, bekhend, z první, dorážení, tečování, přes obránce...), z různých prostorů a situacÍ
 • uvolnění bez kotouče
 • přesné provádění tradičních kliček
 • demonstrace a zkouška méně obvyklých způsobů řešení situace 1 na 1
 • technika osobního souboje v různých částech hřiště, základní techniky v běžných herních situacích
 • speciální trénink, kdy po tobě budeme vyžadovat velké množství dovedností na omezeném prostoru v nejvyšší možné rychlosti
 • speciální progresivní trénink, sestavený tak, abys mnohokrát zopakoval už v průběhu kempu naučenou dovednost při velkém počtu zakončení z různých situací a zdokonalil ji na maximální úroveň
 • BONUS: spolupráce, zábava, hra a výzva zároveň ve speciálně postaveném turnaji
Co tě čeká mimo led
 • Letní hokejová škola tělocvična, bazén i aquapark
 • silová cvičení, tradiční i méně známé míčové hry
 • rychlostně a obratnostně zaměřená cvičení, hry a agility
 • obecné zásady kličkování a klamání tělem
 • stickhandling čili technika práce s hokejkou
 • technika nahrávání
 • různé techniky střelby, z rozmanitých částí hřiště a herních situací, to vše ve speciálně přizpůsobených prostorech včetně tzv. střelnice
 
 

Kdo tě povede

Hlavním trenérem školy je kouč s licencí „A" a s bohatými zkušenostmi – Mgr. Viktor Lukáš. Metodikem je rovněž „áčkový" trenér – Mgr. Petr Novák. Na každém turnusu bude sestava odborníků zvolena z našeho pečlivě vybraného týmu, v němž každý člen z Česka i ze zahraničí prošel náročnou selekcí a splňuje přísné podmínky Sports Events školy.

Na celý soupis trenérů se můžeš podívat zde.

Program Sports Events hokejové školy

Komplexní a precizní hokejový program se skládá ze 2 částí – tréninku na ledě a mimo něj. Obě části na sebe navazují a jejich propojenost jsme promýšleli do detailu. Zimní i letní Sports Events hokejové kempy trvají 7 dnů a jejich program je opravdu nabitý. Podívej se na detail jedné z realizovaných Sports Events hokejových škol den po dni.

Detailní program kempu

Tak se přihlas na Sport Events hokejovou školu, trénuj precizně jako Tomáš Hertl a další hvězdy a hlavně – BAV SE HOKEJEM!

 

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová škola4D Hockey US CampNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyJednodenní speciályMezinárodní kempyKempy v zahraničíLekce brusleníVzorový program kempu

© SportsEvents 2017