Divize

ÚROVEŇ PRO VĚTŠÍ A RYZÍ AMATÉRY TURNAJE MČRA DIVIZE B a C

MČR Amatérů

JSTE RYZÍ AMATÉŘI? MÁTE CHUŤ VYZKOUŠET NÁROČNOST TURNAJE? VYZKOUŠEJTE 4. SEZONU DIVIZE "B" a letos NOVINKU DIVIZI pro úplně totální amatéry či krásně česky Rybníkáře.

KONEČNĚ nám server eliteprospects.com dal možnost pro „slabší" týmy. Myslíte si, že pro Vás budou týmy na turnajích MČRA příliš silné. Nevadí, vyzkoušejte turnaj DIVIZE B nebo dokonce C

OMEZENÍ STARTU:
v DIVIZI "B" nesmí nastoupit hráči, kteří v sezóně 2015/2016 nastoupili v Krajském přeboru a dále hráči, kteří v posledních 5-ti sezónách nastoupili v soutěžích zakázaných v DIVIZI "A"

v DIVIZI "C" nesmí nastoupit hráč, který někdy v minulosti nastoupil v Krajském přeboru mužů nebo soutěžích zakázaných v DIVIZI "A"

Účast na turnaji DIVIZE "B" či "C" Vám neznemožňuje se zúčastnit i turnajů DIVIZE A.

MČR AmatérůLETOS 2 TURNAJE DIVIZE "B"

  • 14.04. - 16.04. 2017 Liberec
  • 28.04. - 30.04. 2017 Beroun

A POPRVÉ NOVINKA DIVIZE "C"

  • 14.04. - 16.04. 2017 Liberec

Turnaje jsou určeny pro „slabší" týmy ryzích amatérů a tak předpokládáme, že si budete chtít opravdu zahrát vyrovnané zápasy na „své" úrovni, a že tedy svůj tým "nenabijete" silnějšími hráči a celou myšlenku Divize B a C nezkazíte.


Vše ostatní je na turnajích DIVIZE B i C stejné jako na našich tradičních turnajích včetně postupu do Finále (u C se nepostupuje do FINÁLE vítěz turnaje je i MISTREM ČR "C"), kde si to vítězové tří B-turnajů rozdají o MISTRA DIVIZE "B". Platí PRIZE MONEY, výsledkový a další servis, prostě vše :-)

Pokud je tedy DIVIZE "B" pro Vás, další podrobnosti hledejte na stejných místech jako pro turnaje MČRA "A".

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2017Výsledky 2017

© SportsEvents 2017