VÝSLEDKY 13. ROČNÍKU OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ V LEDNÍM HOKEJI 2017

MČR Amatérů

08.05. 2017 FINÁLE MČRA "A" + "B" Beroun
Výsledky turnaje DIVIZE B najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra_b/vysledky/?souteznirocnikid=326

Výsledky DIVIZE A nejdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra/vysledky/?souteznirocnikid=327

28.04. - 30.04. 2017 MČRA "B" Beroun
Výsledky turnaje najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra_b/vysledky/?souteznirocnikid=325

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE:
1. H.T.P. Praha
2. PZ LEGENDS
3. FLEGMATICI Nitra
3. DINAMIT Lipetsk
5. VLKAN team
6. DANZAS Kralupy
7. JOKERIT Svinčice
8. PINK PANTHER Piešťany
9. FNAKLUB LEV Praha
10. LESK Lipetsk
11. BOŽKOV "B"
12. STATOR ENVIROS
13. Led Chates Enragees
14. Led Trous de Balking

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
Jiří KOUKOLÍČEK (H.T.P.)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ:
Matěj LAKOMÝ (Božkov)

ALL-STARS TEAM:
Pavel NĚMEC (LEGENDS)
Tomáš OPATA (LEGENDS)
DanieL PĚLHA (H.T.P.)
Soňa HULLOVÁ (Nitra)
Maxim NAYDEMISHEV (DINAMIT)
Olivier MORELLE (Led Chattes Enrageés)

28.04. - 30.04. 2017 MČRA "A" Nymburk
Výsledky turnaje najdetre ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra/vysledky/?souteznirocnikid=324

KONEČNÉ VÝSLEDKY
TURNAJE
1. RANGERS Ševětín
2. BOŽKOV tým
3. BARONI Nymburk

4. HOKEJKY Nymburk
5. HC U Vojty Popůvky
6. HC Nebory Třinec
7. Lichava PREDATORS

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ:
Tomáš VOJTA (Ševětín)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ:
Jiří HRDINA (Baroni)

ALL-STARS TEAM:
Robin ŠAUER (Božkov)
Jiří HRDINA (Baroni)
Roman ŠULČÍK (Ševětín)
Jiří MARTINEC (Hokejky)
Jakub FÚZIK (Božkov)
Patrik HOHL (Vojta)

21.04. - 23.04. 2017 MČRA "A" Plzeň
Výsledky turnaje najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra/vysledky/?souteznirocnikid=323

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. HC Turnov 1931
2. RAIDERS Praha
3. CANNONERS J.Hradec
3. HC Jesenice
5. REBEL Nejdek
6. PREZIDENTI Hronov
7. DRINKEN BARONS S.N.Ves
8. VÚJE Piešťany
9. DOUBLESTAR Humenné
10. HC YOB KOBRA Praha

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
Tomáš KUBEŠ (J.Hradec)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ:
Daniel KNAP (Turnov)

ALL-STARS TEAM:
Marek DVOŘÁK (J.Hradec)
Richard GAJDOŠ (Humenné)
Jan SETÍKOVSKÝ (Nejdek)
Martin VAŠEK (Turnov)
Vladimír KALEČÍK (Raiders)
Jiří HRDINA (Jesenice)

 

14.04. - 16.04. 2017 MČRA "A" Liberec
Výsledky turnaje najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra/vysledky/?souteznirocnikid=320

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. STS Chvojkovice Brod
2. MAŠI team
3. SLAVOJ Liberec
3. TORPÉDO Praha
5. HC Jičín
6. HC Luleč
7. HVĚZDA Praha
8. HC MRŠINY Veselí n.L.
DSQ COACHES Velké Popovice

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
Jiří TOMÍČEK (SLAVOJ Liberec)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ
Václav TOMÍČEK (SLAVOJ Liberec)

ALL-STARS TEAM
Vladimír SCHREINER (Luleč)

Jiří HERDA (Liberec)
Milan HAKL (MAŠI team)
Michael POLCAR (Chvojkovice)
Jakub VESELÝ (Hvězda)
Jiří BAMBULA (Chvojkovice)


14.04. - 16.04. 2017 MČRA "B" Liberec
Výsledky turnaje najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra_b/vysledky/?souteznirocnikid=321

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. REBEL Nejdek "B" 
2. GARDA Děčín

3. TULENI N.Bydžov
3. HC Myjava
5. X-team Liberec
6. HC Malá Veleň
7. BHN Odolka
8. NOVATOP Hájov

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
Jan BURIÁNEK (Nejdek)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ
Jan KLOZ (N.Bydžov)

ALL-STARS TEAM
Martin KURIC (Myjava)
Petr LOUŽENSKÝ (N.Bydžov)
Ota ŘEHÁK (Odolka)
Miloš STIBOR (Děčín)
Jaroslav TOMÁŠEK (Nejdek)
Filip STRNADEL (Hájov)


14.04. - 16.04. 2017 MČRA "C" Liberec

Výsledky turnaje najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra_c/vysledky/

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. HC Nebory "B"
2. PZ Unhošť
3. REZERVA Dačice
4. SOYUZ Minsk
5. ČERTI Běchary

NEJELPŠÍ BRANKÁŘ
Marian FRANEK (Nebory)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ
Bogdan PIWKO (Nebory)

ALL-STARS TEAM
Jan HLAVATÝ (Unhošť)
Yauhen SULZHYTSKI (Minsk)
Milan KOŘÍNEK (Běchary)
Jaroslav BARTOŇ (Dačice)
Petr ŠTEC (Nebory)
Martin MISIARZ (Nebory)


07.04. - 09.04. 2017 MČRA "A" Trenčín
Výsledky turnaje najdete ZDE: http://www.ahl.cz/soutez/mcra/vysledky/?souteznirocnikid=319.

Fotky z turnaje hledejte ZDE: http://www.sportsevents.cz/galerie/1-turnaj-mcra-2017-trencin-g72

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
1. KOMPLEXNÍ BRIGÁDA
2. HOBÝCI Náměšť n.Osl.
3. EASY TEAM Trenčín
3. GALAXY Kežmarok
5. HOKEJOVÉ TRÉNINKY.CZ
6. HC Nydek
7. SDH Petřvald
8. HT EUROMASTER Ostrava
9. Batovany OLD BOYS
10. ASD DUKLA Jihlava

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
PETRILÁK Peter (Kežmarok)

VÍTĚZ KANADSKÉHO BODOVÁNÍ
BEDNÁŘ Miroslav (Náměšť)

ALL-STARS TEAM
MEC David (Petřvald) - B
DIVÍŠEK Jan (Tréninky)
HAŠČIČ Adam (Trenčín)
KORENKO Michal (Kežmarok)
KRČÁL Jiří (Náměšť)
GRON Tomáš (Brigáda)

 

 

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2017Výsledky 2017

© SportsEvents 2017