VÝSLEDKY 14. ROČNÍKU OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ V LEDNÍM HOKEJI 2018

MČR Amatérů

4.TURNAJ MČRA 2018 21.-22.4. 2018 L.Mikuláš "B"

Výsledky najdete ZDE:

3.TURNAJ MČRA 2018 20.-22.4. 2018 Plzeň "A"

Konečné pořadí DIVIZE A turnaje Plzeň "A" 2018
1. CANNONERS Jindřichův Hradec
2. HC Turnov 1931
3. Raiders Praha
4. DOUBLESTAR Humenné
5. PZ LEGENDS Kladno
6. HC SNOW BOYS Praha
7. HC STST Chvojkovice-Brod

Tým SK VELC Žilina byl vyloučen z turnaje za neoprávněný start hráčů z jiného týmu v semifinálovém utkání.

Vítěz kanadského bodování: Dvořák Marek (CANNONERS Jindřichův Hradec)
Nejlepší brankář:
Kubeš Tomáš (CANNONERS Jindřichův Hradec)

ALL STARS:
G  Dulák Martin (HC Turnov 1931)
1. Varga Róbert (DOUBLESTAR Humenné)
2. Radek Hovora (Raiders Praha)
3. Vladimír Hrádek (CANNONERS Jindřichův Hradec)
4. Ivo Konejl (HC Turnov 1931)
5. Prager Josef (CANNONERS Jindřichův Hradec )

Výsledky DIVIZE A najdete ZDE: 

 

Konečné pořadí DIVIZE B turnaje Plzeň "A" 2018
1. Torpédo Liberec


Konečné pořadí DIVIZE C turnaje Plzeň "A" 2018
1. SK Olšovec
2. PZ Unhošť
3. Tuchlovičtí TULENI
4. HC SEJRAŘI Unhošť
5. HC BOMBY Rokycany

Vítěz kanadského bodování: Buchta Jozef (SK Olšovec)
Nejlepší brankář: Kubík Roman (PZ Unhošť)

ALL STARS:
G Jan Mašát (HC BOMBY Rokycany)
1. Daniel Baštan (SK Olšovec)
2. David Bauer (PZ Unhošť)
3. Radek Petřík (Torpédo Liberec)
4. Tomáš Peca (Tuchlovičtí TULENI)
5. Jiří ml. Vlček (HC SEJRAŘI Unhošť)

Kompletní výsledky DIVIZE C najdete ZDE:

 

 

2. TURNAJ MČRA 2018 13.-15.4.2018 Liberec "A", "B" a "C"

Konečné výsledky DIVIZE "A" Liberec 2018

 

1. Benátky BOYS
2. COACHES Velké Popovice

3. HC YOB Kobra Praha

4. Maši Team

5. Božkov Tým

6. Komplexní Brigáda

 

Vítěz kanadského bodování: Hakl Tomáš (Maši Team)

Nejlepší brankář: Šuhájek Ondřej (Benátky BOYS)

 

ALL STARS:

G Talman Petr  (HC YOB Kobra Praha)

1. Markl Tomáš (Božkov team)
2. Pospíšil Pavel (Maši team)
3. Rais Patrik (COACHES Velké Popovice)
4. Hošek Martin (Benátky BOYS)
5. Macura Tomáš (Benátky BOYS)

 

Kompletní výsledky "A" najdete ZDE:

 

 

 

Konečné výsledky DIVIZE "B" Liberec 2018

 

1. Drink Team České Budějovice
2. HC Nebory
3. Kabaret Sázava
4. GASSSERVIS Liberec
5. Tuleni Nový Bydžov
6. HC Mechov
7. Vlkam team
8. HC Malá Veleň

 

Vítěz kanadského bodování: Milan Sýkora – Kabaret Sázava

Nejlepší brankář: Kiedroň Jan (HC Nebory)

 

ALL STARS:

 

G Buriánek Tomáš (Kabaret Sázava)

Louženický Petr (Tuleni Nový Bydžov)

Butcher Korbin (HC Mechov)

Michal Puto (HC Nebory)

Roman Heindl (Drink Team České Budějovice)

Martin Ottl (GASSERVIS Liberec)

 

Kompletní výsledky "B" najdete ZDE:

 

Konečné výsledky DIVIZE "C" Liberec 2018

 

1. Kujebáci Vysoké Mýto

2. Rezerva Dačice

3. HC Nový Bydžov

4. HC Nebory "B"

5. HC Troskovice

6. Sněhuláci

7. Hradec Králové Sharks

 

Vítěz kanadského bodování: Daniel Zeman (REZERVA Dačice)

Nejlepší brankář: Galgonek Jan (Sněhuláci)

ALL STARS:

G Vaněk Ludvík (SHARKS Hradec Králové) 

1. Dobrý Ondřej (HC Troskovice)

2. Ondřej Szuczik (HC Nebory)

3. Radim Svatoň (N.Bydžov)

4. Pavel Zeman (REZERVA Dačice)

5. Michal Nespěšný (Kujebáci Vysoké Mýto)

 

Kompletní výsledky "C" najdete ZDE:

1.TURNAJ MČRA 2018 6.-8.4. 2018 Trenčín "A"

Konečné pořadí turnaje Trenčín "A" 2018

1. EASY TEAM Trenčín
2. SHIELDS Olomouc
3. Hobýci Náměšť n. Oslavou
4. Hokejovetreninky.cz
5. HC Luleč
6. ADMIRAL Trenčín
7. HC Petřvald
8. DRINKEN Barons
9.GALAXY Kežmarok

Vítěz kanadského bodování: Haščič Adam (EASY TEAM Trenčín)
Nejlepší brankář: Molnár Martin (SHIELDS Olomouc)

 

ALL STARS:
G Bábský Matúš (EASY TEAM TRENČÍN)
1. Plzák Michal (HC Luleč)
2. Krčál Jiří (Hobýci Náměšť n. Oslavou)
3. Divíšek Jan (HK.cz)
4. Zbránek Radim (Shields Olomouc)
5. Šimíček Jakub (EASY TEAM Trenčín)

Kompletní výsledky nejdete ZDE:

 

 

 

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2018Výsledky 2018Tréninkový kempHistorické tabulkyNájezdy soutěž

© SportsEvents 2017