Zajistíme tréninkové plány, regeneraci, JÍDLO i výlet

Samozřejmostí je zajištění pitného režimuV rámci kempu pro tebe zajistíme ubytování, celodenní stravování, pitný režim, sportoviště (led i tělocvičnu), prostory k regeneraci (fitness, bazén, saunu, masáže a další) a k tomu spoustu zábavy.

V rámci zpestření týdenního soustředění se můžeme domluvit také na nějakém zajímavém výletu v okolí.

Neplnoletí hráči mají v tréninkovém plánu právě jedno odpoledne volné, tudíž mají možnost jet se podívat na zajímavé místo či akci, která bude v době hokejového kempu v jeho okolí probíhat.

Kam na výlet? ZOO, hrad nebo třeba železnice

Oblíbená bývá návštěva pražské ZOO s 12 pavilony a téměř 5000 zvířat. Rádi vám domluvíme také výlet do největšího akvária v Česku, Národního technického muzea, smíchovského Království železnic na největší modelovou železnici v republice nebo na jakýkoliv časově dostupný zámek či hrad v okolí sportoviště.

Ani rodiče se nudit nebudouAni rodiče se nebudou nudit

Protože se na naše hokejové kempy sjíždějí hráči a hráčky z celé republiky i ze zahraničí, jsme zvyklí zajišťovat program i pro rodiče, kteří s nimi dorazí jako doprovod.

Každé okolí sportoviště poskytuje příjemné zázemí pro odpočinek i zábavu a k tomu zástupci Sports Events rádi zorganizují další aktivity dle domluvy.

V lokalitách hokejových kempů jsou půjčovny kol i aut, takže nic nebrání tomu, aby tví rodiče podnikli i výlety podle aktuální chuti a nálady.

VÝLETY PRO RODIČE AKTIVITY PRO RODIČE

Mohlo by
vás zajímat
MěstaUbytováníSlužbyŽivot v kempu

© SportsEvents 2017