Ubytování

Ubytování

PRAHA

Hotel Pyramida****
Jeden z nejvyhledávanějších pražských hotelů, jehož hosté oceňují nejen pěší vzdálenost od slavných památek v čele s Pražským hradem, ale i výbornou dopravní dostupnost. Což platí i o stadionu na Hvězdě, kam je to z hotelu přibližně 1200 metrů nebo 8 minut jízdy autem.

Hotel Avion***
Tichý, avšak moderní hotel ve vilové čtvrti pražských Dejvic, před nímž ale pořád můžete zaparkovat i s autobusem. Od Hvězdy je vzdálen 900 metrů, zhruba 10 minut pěšky či 3 minuty jízdy autem.

Vila Josefina****
Nejbližší ubytovací zařízení stadionu na Hvězdě, kam to je odsud pouhých 100 metrů. Nově zrekonstruovaný rodinný penzion z původní vily v klidné atmosféře.

 

BEROUN

Hotel Na Ostrově***
Je součástí sportovního komplexu, kde se nachází nejen zimní stadion, ale i fitness centrum, fotbalové hřiště či antukové kurty na tenis nebo nohejbal. Parkovat můžete v podzemních garážích.

Hotel Grand****
Moderní designové ubytování v centru města s prostornou posilovnou. Rodinám s dětmi nabízí pokoje až s 5 lůžky a dětskou postýlkou zdarma. Na stadion je to asi 500 metrů.

 

VELKÉ POPOVICE

Hotel u Ledu***
Jak už sám název napovídá, tenhle rodinný hotel se nalézá pár kroků od ledové plochy. A také od pivovaru, takže v obou hotelových restauracích se pochopitelně točí zdejší proslulý Kozel.

 

NYMBURK

Hotel Ned Hockey**
Hotel přímo v zadní části stadionu, spolu s hostelem je schopen pojmout 150 hostů. Najdete tu i prostornou společenskou místnost, třeba pro sledování instruktážního videa.

Mohlo by
vás zajímat
MěstaUbytováníSlužbyŽivot v kempu

© SportsEvents 2017