Víme, co dělámE

Tomáš Plekanec, patron hokejové školy SEJsme bývalí hokejisté, nyní hokejoví trenéři. Z vlastních zkušeností dobře víme, co je v hokeji potřeba. Tréninkové plány vytváříme ve spolupráci s profesionály, dáváme si záležet na každém našem hokejovém kempu. Patronem naší Sports Events školy je kapitán národního týmu a útočník slavného Montrealu Tomáš Plekanec. Našimi kempy prošli mimo jiné také Tomáš Hertl nebo Dominik Furch.

Naši trenéři jsou špička

Trenérský tým Sports Events školy tvoří více než 20 odborníků. Někteří z nich mají nejvyšší licenci „A" (např. Mgr. Viktor Lukáš, Mgr. Petr Novák...). Náš štáb rozšiřujeme také o zahraniční experty (např. Francois Allaire a Joey Deliva z Kanady, Čechoameričan Petr Tichý, Jürgen Penker z Rakouska, Francouz Sylvain Roy nebo Hiroki Wakabajaši z Japonska).

Máme mezinárodní účast

Snažíme se o to, aby kempy naší Sports Events školy byly mezinárodní. Pravidelně k nám na ně jezdí hokejisté i hokejistky ze zahraničí, ať už ze sousedních zemí (Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko), z přilehlých států (např. Francie, Anglie, Irsko, Švýcarsko, Nizozemsko), ale i velmi vzdálených končin (např. Hongkong, Japonsko, Kanada, Rusko, Kazachstán atd.).

S námi je hokej zábava!

Dobře chápeme, že hokej je nejen trénink. Proto pro kempy připravujeme zábavný doprovodný program včetně NHL turnajů. Mladí hokejisté během kempu vydávají vlastní noviny, vedle toho samozřejmě relaxují a tráví volný čas společně s ostatními.

Mohlo by
vás zajímat
Kalendář 2017/2018Proč zrovna myTréninkLokalitaVidea

© SportsEvents 2017