POZNEJ BLÍŽ, JAK U NÁS VLASTNĚ BUDEŠ TRÉNOVAT

„Trénink je místem, kde se staneš lepším hokejistou. Máš puk víc času na hokejce a střílíš na branku daleko častěji než ve hře. Ani jako profesionál nemáš puk na hokejce tak moc. Rozhodující v mladém věku je rozvoj tvých dovedností. Tohle prostě ve hře nejde."

Paul Kariya, olympijský vítěz a mistr světa s Kanadou

Tréninkové metody hokejových škol SE

Nemá smysl trénovat týmovou hru, dokud neumíš dostatečně bruslit, přihrávat a držet puk. Hlavním záměrem naší hokejové školy Sports Events proto je, abys u nás načerpal a okoukal, jak bys měl trénovat v budoucnu.

Tréninkové metody hokejových škol SEReprezentujeme vyloženě českou školu, založenou na úspěších českého mezinárodního hokeje, na zkušenostech českých trenérů, s nimiž spolupracujeme a které zde během tréninků poznáš. Praxi nasbírali v nejlepších tuzemských klubech a na našich kempech ti ji chtějí předat. To, co ti ukážou, je materiál pro další rozvoj tvých dovedností, které můžeš dál upravovat podle aktuálních potřeb a své filozofie.

Anebo na tebe dohlédnou rodiče. To jsou vlastně tví celoživotní trenéři. Je jen na nich, zda využijí možnosti u nás čerpat informace, natáčet si tréninky, ptát se našich trenérů.

Jsme tu pro vás všechny, rádi vás naučíme naši českou hokejovou školu, naše metody a cvičení. Můžete je nadále spojit s prací v klubech, kde trénujete.

Nechceme tu nikoho strhat kondičními tréninky a tím mu znechutit hokej.

Chceme, aby v tobě naše škola zanechala aspoň nějaký návyk, který budeš sám nebo prostřednictvím rodičů či trenérů ve tvém klubu rozvíjet dál. Chceme zajistit, aby u všech hráčů došlo k optimálnímu osobnostnímu a sportovnímu rozvoji.

A proto jsme vděčni za to, že se k nám účastníci předchozích kempů vracejí, oceňujeme to, jaký udělali pokrok a oni nám dávají to krásné vědomí, že naše úsilí má smysl.

Mohlo by
vás zajímat
Tréninkové metodySportovištěTrenéři

© SportsEvents 2017