„DOSPĚLÁCI" JSOU VELMI ČASTO NEJVDĚČNĚJŠÍ A NA TRÉNINKU NEJPRACOVITĚJŠÍ HRÁČI

A proto tu pro Vás není jen OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ, ale i několik speciálně vypsaných kempů, které si můžeš prohlédnout níže.

Dospělí amatéři

Důležité je, že:

VŠECHNY NAŠE AKCE JSOU OTEVŘENÉ I PRO VÁS, DOSPĚLÉ AMATÉRY

A to nejen Česká hokejová škola ale také kempy se zahraničními odborníky, které pro vás mohou být celoživotním zážitkem, například brankářská škola Francoise Allaira v ČR je jediná otevřená právě dospělým amatérům, ale můžete přijet i na 4D US HOCKEY CAMP, nebo NORTH ICE CANADIAN CAMP, kde máte i svoji vlastní skupinu, jakoukoli další školu nebo individuální kemp, záleží jen na Vás a pokud Vás cokoliv napadne nebo bude zajímat kontaktujte nás a my Vás opravdu rádi přivítáme na kterékoli naší akci anebo připravíme akci pro Vaši skupinu, skupinku či jendnotlivce.

SPECIÁLNÍ TÝDNY PRO DOSPĚLÉ AMATÉRY

G2 hokejový kemp pro dospělé amatéry Velké Popovice
Kemp, který už 5. rok pořádáme pro skupinu především francouzských hráčů, ale je otevřený všem. Vedený v duchu České hokejové školy a plný zábavy a nových přátelství.

03.08. - 09.08. 2019 Mezinárodní hokejová škola pro dospělé amatéry Beroun
Kemp, který už 6. rok pořádáme pro skupinu především anglických hráčů, ale jezdí mnoho především vysokoškoláků z celé Evropy a je otevřený všem. Tréninky v duchu české školy, mnoho další zábavy s "ryzími" hokejisty z celého světa

JEŠTĚ JEDNOU PŘIPOMÍNÁME: ZÁROVEŇ COKOLIV, CO DĚLÁME, JE OTEVŘENO I PRO DOSPĚLÉ AMATÉRY! NEVÁHEJTE NÁS TEDY KONTAKTOVAT A ZEPTAT SE NA COKOLIV.

Mohlo by
vás zajímat
Život v kempuUkázkový programVítězové a cenyNovinyDospělí amatéřiŽeny

© SportsEvents 2017