INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ KEMPY

OTEVÍRÁME NOVINKU INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ KEMPY1/2, kdy trénují 2 hráči ve skupince s jedním trenérem

 

02.04.-08.04.2023 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha

09.04.-15.04.2023 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha     


30.07.-05.08.2023 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha
06.08.-12.08.2023 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha

 

CENA: € 800 (1/2 – pouze tréninky)
          

 

Vybrat kemp

 

Je to jednoduché pravidlo: čím méně hráčů má trenér v týmu, tím víc se jim může věnovat, dohlížet na to, jestli dělají všechno správně, radit jim, jak opravit chyby. Proto jsme do nabídky kurzů naší hokejové školy Sports Events zařadili i 2 typy individuálních kempů (2/1 a 3/1).

Individuální kempy

KEMP 2/1: Individuální přístup trenérů, zdokonalování dovedností, intenzivní práce na rozvoji činností jednotlivce (i zde samozřejmě propojením skupinek pustíme hráče pro zpestření k herním cvičením)
KEMP 3/1: Vše jako u 2/1 jen navíc díky tříčlenným skupinkám více možností procvičovat a vysvětlovat individuální činnosti při řešení základních herních situací.

Tyto intenzivní tréninky nejlépe rozvíjí herní činnosti jednotlivce a základy řešení herních situací a méně hráčů ve skupince umožnuje trenérovi věnovat 100% pozornosti jednotlivcům, zároveň se hráč dostane k většímu počtu opakování jednotlvých dovedností. Díky většímu počtu stanovišť a kratšímu intervalu cvičení lépe hráči udrží pozornost a trénink může být kreativnější, zábavnější a cílenější. 

Individuální kempyCo na kempu zažiješ

Individuální specializovaný intenzivní kurz zahrnuje denně 2 tréninky na ledě a 1 trénink mimo led, především zaměřený na práci s hokejkou a intenzivní specializovaný střelecký trénink na tzv. střelnici.

Kdo tě povede

O účastníky kempu se budou starat nejzkušenější a nejkvalitnější trenéři Sports Events týmu se znalostmi metod České školy a dalších nejvýznamnějších světových škol.

Po celou dobu budou trenéři klást důraz na tyto klíčové prvky, které jsou podstatou metod SportsEvents:

PRECIZNÍ TECHNIKA – DŮSLEDNÉ OPRAVOVÁNÍ CHYB – VLÍDNÝ PŘÍSTUP – SOULAD S HROU – SPECIALIZOVANÁ PŘÍPRAVA MIMO LED – ZÁBAVA

Tak neváhej a přijeď vyzkoušet, jaké to je mít osobní péči ve svém hokejovém rozvoji!

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová školaJARNÍ PRAVIDELNÁ ŠKOLACzech Hockey CampTRY OUT CAMPNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyElgraffLekce brusleníJednodenní speciályKempy v zahraničí4D Hockey US Camp

© SportsEvents 2017