INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ KEMPY

OTEVÍRÁME NOVINKU INDIVIDUÁLNÍ HOKEJOVÉ KEMPY1/2, kdy trénují 2 hráči ve skupince s jedním trenérem. 


22.10.-28.10.2023 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha
29.10.-04.11.2023 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha

31.03.-06.04.2024 Individuální hokejový kemp "1/2" Praha

 

CENA: € 800 (1/2 – pouze tréninky)
          

 

Vybrat kemp

 

Je to jednoduché pravidlo: čím méně hráčů má trenér v týmu, tím víc se jim může věnovat, dohlížet na to, jestli dělají všechno správně, radit jim, jak opravit chyby. Proto jsme do nabídky kurzů naší hokejové školy Sports Events zařadili i 2 typy individuálních kempů (2/1 a 3/1).

Individuální kempy

KEMP 2/1: Individuální přístup trenérů, zdokonalování dovedností, intenzivní práce na rozvoji činností jednotlivce (i zde samozřejmě propojením skupinek pustíme hráče pro zpestření k herním cvičením)
KEMP 3/1: Vše jako u 2/1 jen navíc díky tříčlenným skupinkám více možností procvičovat a vysvětlovat individuální činnosti při řešení základních herních situací.

Tyto intenzivní tréninky nejlépe rozvíjí herní činnosti jednotlivce a základy řešení herních situací a méně hráčů ve skupince umožnuje trenérovi věnovat 100% pozornosti jednotlivcům, zároveň se hráč dostane k většímu počtu opakování jednotlvých dovedností. Díky většímu počtu stanovišť a kratšímu intervalu cvičení lépe hráči udrží pozornost a trénink může být kreativnější, zábavnější a cílenější. 

Individuální kempyCo na kempu zažiješ

Individuální specializovaný intenzivní kurz zahrnuje denně 2 tréninky na ledě a 1 trénink mimo led, především zaměřený na práci s hokejkou a intenzivní specializovaný střelecký trénink na tzv. střelnici.

Kdo tě povede

O účastníky kempu se budou starat nejzkušenější a nejkvalitnější trenéři Sports Events týmu se znalostmi metod České školy a dalších nejvýznamnějších světových škol.

Po celou dobu budou trenéři klást důraz na tyto klíčové prvky, které jsou podstatou metod SportsEvents:

PRECIZNÍ TECHNIKA – DŮSLEDNÉ OPRAVOVÁNÍ CHYB – VLÍDNÝ PŘÍSTUP – SOULAD S HROU – SPECIALIZOVANÁ PŘÍPRAVA MIMO LED – ZÁBAVA

Tak neváhej a přijeď vyzkoušet, jaké to je mít osobní péči ve svém hokejovém rozvoji!

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová školaPRAVIDELNÁ ŠKOLACzech Hockey CampTRY OUT CAMPNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyElgraffLekce brusleníJednodenní speciályKempy v zahraničí4D Hockey US Camp

© SportsEvents 2017