VÝSLEDKY 14. ROČNÍKU OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ V LEDNÍM HOKEJI 2018

MČR Amatérů

FINÁLOVÝ TURNAJ MČRA 2018 8.5. 2018 Beroun "A" "B" "C"

DIVIZE "A"
1. CANNONERS Jindřichův Hradec
2. Benátky BOYS 
3. SHIEDLS Olomouc

Kompletní výsledky DIVIZE "A" 
 ZDE

DIVIZE "B" 

1. HC 34 Košice

2. HC Drink team České Budějovice

3. HOKEJOVÉ TRÉNINKY Praha                         

 

Kompletní výsledky DIVIZE "B"  ZDE

 
DIVIZE "C" 
1. KUJEBÁCI Vysoké Mýto
2. HC Olšovec
3. KONDOŘI Brandýs n.L.                                    


Kompletní výsledky DIVIZE "C"   ZDE

6. TURNAJ MČRA 2018 4.-6.5. 2018 Praha "C"

Konečné pořadí DIVIZE "B"
1. HC 34 Košice

Konečné pořadí DIVIZE "C"
1. KONDOŘI Brandýs n.L.
2. HC NEDĚLEJ PROBLÉMY Černošice
3. HC KOSTI Praha
4. SNĚŽNÍ TULENI
5. MH GRIFFINS Brno

Vítěz kanadského bodování: Tomáš BOROVANSKÝ (KOSTI)
Nelejlpší brankář: David VANER (Černošice)

ALL-STARS TEAM:
Erik JASEK (Košice)
Karel ŠMEJKAL (Brno)
Petr MULLER (Kosti)
Zdeněk ŠVABIK (Černošice)
Martin VAŇOUSEK (Kondoři)
Ivan SALAČ (Tuleni)

Kopmletní výsledky turnaje najdete ZDE

5.TURNAJ MČRA 2018 27.-29.4. 2018 Beroun "B"

Konečné pořadí turnaje:
1. DELOVAYA ROSSIA Lipetsk
2. H.T.P. Praha
3. HC Česká Bělá
4. HC ROWING
5. BHN Odolka
5. SKC Humenné
5. LESK Lipetsk

Tým ELTA Lipetsk byl vyloučen z turnaje za nedovolený start hráče MHL "B"

Vítěz kanadského bodování: Sergei PIROGOV (Delovaya Rossia)
Nejlepší brankář: Michal Kaprálek (Odolka)

ALL-STARS TEAM:
Ján ZÁLUŽICKÝ (Humenné)
Tomáš MACALÍK (Odolka)
Lukáš JAKEŠ (Č.Bělá)
Matěj NOVÁK (ROWING)
Konstantin ILIN (Delovaya Rossia)

Výsledky turnaje najdete ZDE:


4.TURNAJ MČRA 2018 21.-22.4. 2018 L.Mikuláš "B"

Konečné pořadí DIVIZE "B" turnaje L.Mikuláš 2018
1. FLEGAMTICI Nitra
2. VÚJE Piešťany
3. NOVATOP Hájov

Vítěz Kanadského bodování: Lukáš Navrátil (Hájov)
Nejlepší brankář: Richard Čaládi (Nitra)

ALL-STARS:
Petr GILL (Hájov)
Jozef Morgetin (Piešťany)
Juraj Andraščík (Nitra)
Pavol Rajtar (Nitra)
Mário Potoček (Piešťany)
David Okénka (Piešťany)

Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.TURNAJ MČRA 2018 20.-22.4. 2018 Plzeň "A"

Konečné pořadí DIVIZE "A" turnaje Plzeň 2018
1. CANNONERS Jindřichův Hradec
2. HC Turnov 1931
3. Raiders Praha
4. DOUBLESTAR Humenné
5. PZ LEGENDS Kladno
6. HC SNOW BOYS Praha
7. HC STST Chvojkovice-Brod

Tým SK VELC Žilina byl vyloučen z turnaje za neoprávněný start hráčů z jiného týmu v semifinálovém utkání.

Vítěz kanadského bodování: Dvořák Marek (CANNONERS Jindřichův Hradec)
Nejlepší brankář:
Kubeš Tomáš (CANNONERS Jindřichův Hradec)

ALL STARS:
G  Dulák Martin (HC Turnov 1931)
1. Varga Róbert (DOUBLESTAR Humenné)
2. Radek Hovora (Raiders Praha)
3. Vladimír Hrádek (CANNONERS Jindřichův Hradec)
4. Ivo Konejl (HC Turnov 1931)
5. Prager Josef (CANNONERS Jindřichův Hradec )

Výsledky DIVIZE A najdete ZDE: 

 

Konečné pořadí DIVIZE B turnaje Plzeň "A" 2018
1. Torpédo Liberec


Konečné pořadí DIVIZE C turnaje Plzeň "A" 2018
1. SK Olšovec
2. PZ Unhošť
3. Tuchlovičtí TULENI
4. HC SEJRAŘI Unhošť
5. HC BOMBY Rokycany

Vítěz kanadského bodování: Buchta Jozef (SK Olšovec)
Nejlepší brankář: Kubík Roman (PZ Unhošť)

ALL STARS:
G Jan Mašát (HC BOMBY Rokycany)
1. Daniel Baštan (SK Olšovec)
2. David Bauer (PZ Unhošť)
3. Radek Petřík (Torpédo Liberec)
4. Tomáš Peca (Tuchlovičtí TULENI)
5. Jiří ml. Vlček (HC SEJRAŘI Unhošť)

Kompletní výsledky DIVIZE C najdete ZDE:

 

 

2. TURNAJ MČRA 2018 13.-15.4.2018 Liberec "A", "B" a "C"

Konečné výsledky DIVIZE "A" Liberec 2018

 

1. Benátky BOYS
2. COACHES Velké Popovice

3. HC YOB Kobra Praha

4. Maši Team

5. Božkov Tým

 

Tým KOMPLEXNÍ BRIGÁDA byl vyloučen z turnaje za neopávněný start hráče 2.ligy

Vítěz kanadského bodování: Hakl Tomáš (Maši Team)

Nejlepší brankář: Šuhájek Ondřej (Benátky BOYS)

 

ALL STARS:

G Talman Petr  (HC YOB Kobra Praha)

1. Markl Tomáš (Božkov team)
2. Pospíšil Pavel (Maši team)
3. Rais Patrik (COACHES Velké Popovice)
4. Hošek Martin (Benátky BOYS)
5. Macura Tomáš (Benátky BOYS)

 

Kompletní výsledky "A" najdete ZDE:

 

 

 

Konečné výsledky DIVIZE "B" Liberec 2018

 

1. Drink Team České Budějovice
2. HC Nebory
3. Kabaret Sázava
4. GASSSERVIS Liberec
5. Tuleni Nový Bydžov
6. HC Mechov
7. Vlkam team
8. HC Malá Veleň

 

Vítěz kanadského bodování: Milan Sýkora – Kabaret Sázava

Nejlepší brankář: Kiedroň Jan (HC Nebory)

 

ALL STARS:

 

G Buriánek Tomáš (Kabaret Sázava)

Louženický Petr (Tuleni Nový Bydžov)

Butcher Korbin (HC Mechov)

Michal Puto (HC Nebory)

Roman Heindl (Drink Team České Budějovice)

Martin Ottl (GASSERVIS Liberec)

 

Kompletní výsledky "B" najdete ZDE:

 

Konečné výsledky DIVIZE "C" Liberec 2018

 

1. Kujebáci Vysoké Mýto

2. Rezerva Dačice

3. HC Nový Bydžov

4. HC Nebory "B"

5. HC Troskovice

6. Sněhuláci

7. Hradec Králové Sharks

 

Vítěz kanadského bodování: Daniel Zeman (REZERVA Dačice)

Nejlepší brankář: Galgonek Jan (Sněhuláci)

ALL STARS:

G Vaněk Ludvík (SHARKS Hradec Králové) 

1. Dobrý Ondřej (HC Troskovice)

2. Ondřej Szuczik (HC Nebory)

3. Radim Svatoň (N.Bydžov)

4. Pavel Zeman (REZERVA Dačice)

5. Michal Nespěšný (Kujebáci Vysoké Mýto)

 

Kompletní výsledky "C" najdete ZDE:

1.TURNAJ MČRA 2018 6.-8.4. 2018 Trenčín "A"

Konečné pořadí turnaje Trenčín "A" 2018

1. EASY TEAM Trenčín
2. SHIELDS Olomouc
3. Hobýci Náměšť n. Oslavou
4. Hokejovetreninky.cz
5. HC Luleč
6. ADMIRAL Trenčín
7. HC Petřvald
8. DRINKEN Barons

Tým GALAXY Kežmarok byl vyloučen z turnaje za neoprávněný start hráče 2.slovenské ligy.

Vítěz kanadského bodování: Haščič Adam (EASY TEAM Trenčín)
Nejlepší brankář: Molnár Martin (SHIELDS Olomouc)

 

ALL STARS:
G Bábský Matúš (EASY TEAM TRENČÍN)
1. Plzák Michal (HC Luleč)
2. Krčál Jiří (Hobýci Náměšť n. Oslavou)
3. Divíšek Jan (HK.cz)
4. Zbránek Radim (Shields Olomouc)
5. Šimíček Jakub (EASY TEAM Trenčín)

Kompletní výsledky nejdete ZDE:

 

 

 

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2018Výsledky 2018Tréninkový kempHistorické tabulkyNájezdy soutěž

© SportsEvents 2017