FINÁLOVÝ TURNAJ

Konečné pořadí Finálového turnaje:

 

Divize "A"

 

1. HC Turnov 1931
2. Kralupy Allstar

 

Výsledky DIVIZE A najdete ZDE

 

Divize "B"


1. Vlkan team
2. TULENI Nový Bydžov
3. HC 34 Košice
4. NOVATOP Hájov

Výsledky DIVIZE B najdete ZDE

 

Divize "C"

 

1. SK Farad Hradec Králové

2. Nedělej Problémy Černošice

3. KUJEBCI Vysoké Mýto

 

Výsledky DIVIZE C najdete ZDE

 

PRAHA

Výsledky turnaje najdete ZDE

Konečné pořadí DIVIZE "B"
1. DINAMIT Lipetsk
2. HC 34 Košice
3. SKC Humenné
4. SAMOROSTI Skalica

ALL-STARS
Erik JASEK (Košice)
Valerij KURAJEV (DINAMIT Lipetsk)
Michal KARČÁK (Košice)
Ján ZÁLUŽICKÝ (Humenné)
Martin MACH (Skalica)
Maxim JERMAKOV (DINAMIT Lipetsk)

Nejlepší brankář: Maxim JERMAKOV (DINAMIT Lipetsk)
Kanadské bodování:  Erik KOŠTURIK (Skalica)


Konečné pořadí DIVIZE "C"
1. NEDĚLEJ PROBLÉMY Černošice
2. HC KONDOŘI Brandýs n.L.
3. HC Korytná
4. ELTA Lipetsk
5. EXOTI Trenčín
6. DRINKEN BARONS S.N.Ves
7. HC KOSTI Praha
8. LESK Lipetsk

ALL-STARS
Miroslav ČERMÁK (Korytná)
Dmitrij ARKHIPOV (ELTA Lipetsk)
Aleš HADRBOLEC (Kosti Praha)
Patrik PASTOREK (EXOTI Trenčín)
Zdeněk ŠVABÍK (Černošice)
Roman POLÁCH (KONDOŘI)

Nejlepší brankář:  Martin VAŇOUREK (KONDOŘI)
Kanadské bodování:  Vojtěch FLAŠAR (Korytná)

 



BEROUN

Kompletní výsledky turnaje "B" najdete ZDE

Konečné pořadí MČRA Beroun 2019

  1. Flegmatici Nitra
  2. Vlkan team
  3. VÚJE Piešťany
  4. Vegas Dream Lužnice
  5. Drink Team České Budějovicea
  6. BHN Odolka
  7. HC Česká Bělá
  8. HC Rowing
  9. HC Prague Wolves „B“

 

ALL STARS

  1. Jíša Petr- HC Prague Wolves „B“
  2. Heindl Roman – Drink team České Budějovice
  3. Norbert Minárik – VÚJE Piešťany
  4. Jan Horák – Vegas Dream Lužnice
  5. Andraščík Juraj – Flegmatici Nitra
  6. Matoušel Martin – Vlkan team

 

Kanadské bodování: Haring Martin- VÚJE Piešťany

Nejlepší brankář: Gross Tomáš- Prague Wolves "B" 



PLZEŇ

DIVIZE "A" a "B"

Komplení výsledky turnaje "A" + "B" najdete ZDE

KONEČNÉ POŘADÍ

1. HC Turnov 1931

2. Kralupy Allstar

3. Snow Boys Praha

 

All stars

  1. Maděra Daniel (HC Turnov 1931)
  2. Šarše Jakub (Kralupy Allstar)
  3. Ivo Komejl (HC Turnov 1931)
  4. G Kresta Pavel (Kralupy Allstar)
  5. Nacházel Lukáš (Snow boys Praha)
  6. Krejčík Tomáš (Snow boys Praha)

 

Kanadské bodování – Mizerík Lukáš – HC Turnov 1931

Nejlepší brankář – Musílek Michal - HC Turnov 1931

 

KONEČNÉ POŘADÍ "B"

1. HC NOVATOP Hájov

2. HC Sokol Popůvky

3. Torpédo Liberec

4. HC Průhonice

 

All stars

  1. Josef Vašťák (Novatop Hájov)
  2. Jurečka Radek (Novatop Hájov)
  3. Adam Šedý (HC Sokol Popůvky)
  4. Vladimír Kozárek (HC Sokol Popůvky)
  5. Polívka Josef (Torpédo Liberec)
  6. Vítek Jan (HC Průhonice)

 

Kanadské bodování – Petřík Radek – Torpédo Liberec

Nejlepší brankář – Říha Jan – Torpédo Liberec

 

DIVIZE "C"

 

Komplení výsledky turnaje najdete ZDE

KONEČNÉ POŘÁDÍ

1. SK FARAD Hradec Králové
2. PZ Unhošť
3. REZERVA Dačice
3. Vikingové Plzeň
5. Tuchlovičtí Tuleni
6. Warriors Holýšov
7. Retech Střela
8. Sejraři Unhošť

 

All stars
1. Havlátko Petr (Tuchlovičtí Tuleni)
2. G Malý Lukáš (Warriors Holýšov)
3. Tihlařík Josef (Vikingové Plzeň)
4. ZEMAN Pavel (REZERVA Dačice)
5. BAUER David (PZ Unhošť)
6. CHMEL Petr (FARAD H.Králové)

Kanadské bodování – ANTALÍK Michal (FARAD H.Králové)
Nejlepší brankář – VAVŘINA Lukáš (FARAD H.Králové)


LIBEREC

Divize "A"

 

Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE 


KONEČNÉ POŘADÍ

1. HC Turnov 1931

2. SK VELC Žilina

3. Maši team

4. HC YOB Kobra Praha

5. HC Wolves Praha „A“

6. DOUBLESTAR Humenné

7. PZ LEGENDS Kladno

All stars

  1. Homolka (HC Wolves Praha „A“)
  2. Peťovský Martin (HC YOB Kobra Praha)
  3. Šturm Michael (HC YOB Kobra Praha)
  4. Macháček (SK VELC Žilina)
  5. Vondráček (HC Turnov 1931)
  6. Grmela (Maši team)

Kanadské bodování – Hegenbart Pavel - SK VELC Žilina

Nejlepší brankář – Tomíček Jiří - HC Turnov 1931

 

Divize „B“ 

Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE

KONEČNÉ POŘADÍ
1. Tuleni Nový Bydžov 

2. VRD SEVER 92 Liberec
3. HC Divočáci Břeclav

 

All stars

  1. Hurban Roman (HC Divočáci Břeclav)
  2. Exer Roman (HC Divočáci Břeclav)
  3. Jakubec (VRD SEVER 92 Liberec)
  4. Vala Michal (VRD SEVER 92 Liberec)
  5. Kloz Tomáš (Tuleni Nový Bydžov)
  6. Špaček Martin (Tuleni Nový Bydžov)

 

Kanadské bodování – Louženský Pavel - Tuleni Nový Bydžov

Nejlepší brankář – Strnad - Tuleni Nový Bydžov

 

Divize „C“ 

Kompletní výsledky najdete ZDE

1. HC HUMRS Ostrava

2. Kujebáci Vysoké Mýto

3. HC Olšovec

4. HC Sněhuláci

5. HC Proseč

6. HC Nebory

7. HC Nový Bydžov

8. HC Troskovice

9. SHARKS Hradec Králové

All stars

  1. Vanai (Kujebáci Vysoké Mýto) G
  2. Brodík (HC Sněhuláci)
  3. Navrátil A. (HC HUMRS Ostrava)
  4. Hromádka Ondřej (HC Proseč)
  5. Mendrok Radek (HC Nebory)
  6. Nespěšný (Kujebáci Vysoké Mýto)

Kanadské bodování – Buchta Jozef - HC Olšovec

Nejlepší brankář – Doležal Jan – HC HUMRS Ostrava



TRENČÍN
"A"

Kompletní výsledky najdete ZDE

Konečné pořadí turnaje

1.Božkov tým

2. Hobíci Náměšť n. Osl.

3. Galaxy Kežmarok

3. SDH Petřvald

5. HC Luleč

6. Hokejové tréninky Mníšek

7. HC Javorový

8. NIGHTBIRDS Přerov

 

All stars

  1. Korenko Michal (GALAXY Kežmarok)
  2. Kaifaš David (SDH Petřvald)
  3. Czeczotka Martin (HC Javorový)
  4. Urbančík Jan (Hokejové Tréninky Mníšek pod Brdy)
  5. Faltus Tomáš (BOŽKOV tým)

 G. Bednář Václav (Hobýci)

Kanadské bodováníLangr Tomáš

Nejlepší brankářŠauer Robin

 

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2019Výsledky 2019Tréninkový kempHistorické tabulkyNájezdy soutěž

© SportsEvents 2017