Všechny výsledky Mistrovství České Republiky Amatérů v Plzni DIVIZE B najdete ZDE

Všechny výsledky Mistrovství České Republiky Amatérů v Plzni DIVIZE C najdete ZDE

 

Všechny výsledky Mistrovství České Republiky Amatérů v Liberci DIVIZE A můžete najít ZDE

Všechny výsledky Mistrovství České Republiky Amatérů v Liberci DIVIZE C můžete najít ZDE

LIBEREC 2020

 

Konečné umístění DIV A:

 

1. Benátky "B"

2. Hokejovétréninky.cz

3. MAŠI team

4. PZ Legends Kladno

 

ALL STARS:

 

G: Mařík Jan- PZ LEGENDS Kladno

1. Scherzl Jiří- PZ LEGENDS Kladno

2. Pospíšil Pavel- MAŠI team

3. Stromko Jakub- Hokejovétréninky.cz

4. Šturm Michael- Hokejovétréninky.cz

5. Belas Krunoslav- Benátky "B"

 

Nejlepší brankař: Šuhájek Ondřej- Benátky "B"

Nejlepší hráč: Rudolph David- Benátky "B"

 

 

Konečné umístění DIV C:

1. HK BOYS

2. HUMRS Ostrava

3. SNĚHULÁCI

4. HC Korytná

5. Kondoři Brandýs n. L.

6. DYNAMO Havířov

7. HC Nebory

8. Moravský Písek

9. HC Slavoj

10. Sejraři Unhošť

11. TORONTO Nový Bydžov

12. HC Hero

 

ALL STARS:

 

G: Vaňourek František - HC KONDOŘI

1. Halas Marek- SNĚHULÁCI

 2. Slezák Vojtěch- HK BOYS

3.Šíla Jakub- HC Slavoj

4.Pszczolka Lukáš- DYNAMO Havířov

5. Flasar Vojtěch- HC Korytná

 

Nejlepší brankař: Navrátil Josef- DYNAMO Havířov

Nejlepší hráč: Oborák Roman- HUMRS Ostrava

 

 

PLZEŇ 2020

 

Konečné umístění DIV C:

 

  1. Ctidružice
  2. Farad Hradec Králové
  3. Gorillaz
  4. Rezerva Dačice
  5. Vikingové
  6. Drink team ČB
  7. Traverzáci
  8. Olšovec
  9. Troskovice
  10. Tuchlovičtí Tuleni
  11. Fotr 
  12. NP Černošice

ALL STARS:

G. Bibr Hynek (Ctidružice)

1. Denis Mařík (DTCB)

2. Hauer Jaroslav (Vikingové)

3. Holík Michal (Ctidružice)

4. Antalík Michal (Farad HK)

5. Pytel Martin (Gorrilaz)

 

Kanadské bodování: Chmel Petr (Farad Hradec Králové)

Nejlepší brankář: Vavřina Lukáš (Farad Hradec Králové)

 

Konečné pořadí DIV B:

  1. AHL Kralupy
  2. Drink team ČB "A"
  3. HC Vegas Lužnice
  4. HC Euromaster
  5. HC Rowing
  6. HC Huskies Prachatice
  7. HC Březová
  8. HC Divočáci

ALL STARS:

G. Málek Tomáš (Divočáci)

1. Krtička Jan (Kralupy)

2. Exel Roman (Divočáci)

3. Heindl Roman (Drink)

4. Houska Jakub (Rowing)

5. Koval Miroslav (Březová)

 

Kanadské bodování: Hron Marek (DRINK team ČB)

Nejelepší brankář: Loucký Filip (DRINK team ČB)

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2021Výsledky 2020Tréninkový kempHistorické tabulkyNájezdy soutěž

© SportsEvents 2017