SPORTOVIŠTĚ

ZZimní stadion BerounIMNÍ STADION BEROUN

Jedno ze stěžejních míst, kde se každoročně odehrává naše hokejová škola. Strategicky umístěný stadion. Domov týmu HC Beroun jsme vybrali právě kvůli kvalitnímu zázemí i dalším sportovním areálům v blízkém okolí. Trénovat budete na ledové ploše o rozměrech
58 x 28 m.

Hned vedle arény, jejíž součástí je i obchod s výstrojí a brusírnou bruslí, vám bude k dispozici plavecký areál Tipsport Laguna vhodný pro regeneraci i relaxaci. Sportovní bazén hluboký 120 – 160 cm a dlouhý 25 metrů má 6 plaveckých drah.

Po náročném tréninku na ledě rádi využijete i rekreační bazén s atrakcemi (vzduchová masážní lůžka, jeskyně, dnový gejzír, chrliče, vodní masáž...), vířivku, parní saunu nebo některý ze 3 tobogánů (venkovní – dlouhý 78 m, divoký tobogán, na kterém se jezdí na malých pneumatikách, nebo zdvojenou 15metrovou skluzavku).

V areálu je fitness centrum se sálem na skupinová cvičení a posilovnou. Navíc na dohled od stadionu se nachází také další velmi dobře vybavené fitness centrum Tyran.

 

Zimní stadion NymburkZIMNÍ STADION NYMBURK

Tenhle stadion, předělaný speciálně na tréninkové centrum, si oblíbily nejen tuzemské kluby a národní týmy. V minulosti se tu na sezonu připravovali během léta třeba hráči Dynama Moskva, předního týmu nejlepší evropské soutěže KHL.

Vedle ledové plochy nabízí areál saunu, solárium, ale i bazén a možnost masáží. Je tu totiž také fitness areál se 3 posilovnami, sálem na aerobik a relaxačními místnostmi. Posilovny jsou umístěny v suterénu, v 1. patře se nachází tělocvična o rozloze 600 m2. Na podlaze z tvrdého dřeva se nejlépe hraje sálový fotbal, basketbal nebo volejbal.

V přízemí stadionu je prodejna a servis sportovních pomůcek, ve které si v případě potřeby můžete doplnit hokejovou výstroj. Přímo v areálu je také hřiště na plážový volejbal.

 

Zimní stadion Velké PopoviceZIMNÍ STADION VELKÉ POPOVICE

Dalším dějištěm letní hokejové školy je domovské působiště klubu HC Slavoj Velké Popovice. Právě tady trénovala několik týdnů před domácím mistrovství světa v Praze v roce 2015 reprezentace pod vedením Vladimíra Růžičky.

Stadion s kapacitou 900 míst sousedí nejen se světoznámým pivovarem, ale především s tříhvězdičkovým hotelem, který poskytne účastníkům kempu luxusní zázemí.

Mohlo by
vás zajímat
Tréninkové metodyRegeneraceSportovištěTrenéři

© SportsEvents 2017