ZAŽIJ KEMP JAKO V AMERICE NA ČESKÉM LEDĚ!

4D us HOCKEY CAMP

Připravujeme nové termíny

Vybrat kemp

CENA: 500 € (kemp v ČR)
            200 € (Víkend)

Podobně jako brankářská škola Francoise Allaira i tento kemp je jedinečnou možností pro ty, kteří chtějí trénovat přesně jako v zámoří, ale přitom nemusejí složitě a nákladně cestovat do Ameriky. Škola uznávaného českého kouče Petra Tichého, který už 15 let působí v Detroitu, kde se věnuje hlavně rozvoji dovedností u mladých hráčů, se totiž z Michiganu na jeden červencový týden přestěhuje do Prahy.

4D Hockey Camp

FILOZOFIE KEMPU

Název 4D vychází z dvojího členění na 4 základní skupiny či hlediska. Jednak podle schopností, které svými anglickými termíny přinesly do názvu písmeno D, jednak podle věkových kategorií – u každé je v tréninku kladen důraz na zdokonalování jiných činností.

Během kempu je věnován prostor především učení samotného bruslení, ať už se jedná o jeho techniku, ale i sílu, rychlost, pohyb a změny směru na malém prostoru, práci s hokejkou na ledě i mimo něj, cvičením na obratnost, preciznímu i pohotovému zakončení, krytí puku nebo cvičením a hrám na malém prostoru. Hráči budou rozděleni do malých skupin, nad správností provedení úkolů budou v jedné chvíli bdít až 4 trenéři.

4D Hockey CampCo představují 4D

  • Developement – Rozvoj
  • Dedication – Oddanost
  • Discipline – Disciplína
  • Dignity – Důstojnost

„Trénuj tak, aby ses na každé úrovni vyrovnal dovednostem profesionálního hráče."

 

KDO KEMP VEDE

Hlavním trenérem ve své společnosti 4D Hockey je Petr Tichý, jenž se v americkém Michiganu věnuje zejména rozvoji dovedností u mládeže. Je také skills koučem juniorů Detroit Red Wings (Little Caesars), jenž je účastníkem nejvyšší AAA soutěže. A letos v létě vedl též development camp samotných RED WINGS. Rodák z Plzně se věnuje hokeji už od 6 let, posledních 11 let hokejové kariéry se zabývá výchovou mladých talentů v Michciganu tedy v mecce hokeje Spojených států.

„Můj syn trénuje pod Petrem Tichým už 5 let. Když mu bylo 7, zjistili jsme, že má na hokej talent, ale že potřebuje speciální rozvoj dovedností, kterého by se mu na běžném tréninku nedostalo. Petr má schopnost rychle rozpoznat a pro každou lekci určit cvičení, jež vycházejí vstříc potřebám mého syna."
Jennifer Kafatiová, jejíž syn je jedním z pravidelných účastníků 4D Hockey Kempu

. . .LIVE HOCKEY!!!

KONTAKTY

Pro zájemce z ČR

Roman Slavík
Tel.: +420 777 713 222
E-mail: slavik (a) sportsevents tecka cz

Pro zahraniční zájemce

Mgr. Viktor Lukáš
Tel.: +420 604 575 032
E-mail: lukasviktor (a) sportsevents tecka cz

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová školaPRAVIDELNÁ ŠKOLACzech Hockey CampTRY OUT CAMPNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyElgraffLekce brusleníJednodenní speciályKempy v zahraničí4D Hockey US CampUkázkový kemp Mělník

© SportsEvents 2017