DOPLŇKOVÉ SLUŽBY: UBYTOVÁNÍ, STRAVA A PROGRAM PRO RODIČE,... Merchandising, diagnostika dovedností, regenerace, výlety 

Samozřejmostí je zajištění pitného režimuV rámci kempu máš zajištěno ubytování, celodenní stravování, pitný režim, sportoviště (led, střelnici i tělocvičnu), a k tomu spoustu zábavy.

Zároveň po celou dobu kempu si můžeš v našem miniobchodě koupit upomínkové předměty s logem CZECH HOCKEY CAMP. Zajistíme Ti slevy do HOKEJOVÝCH OBCHODŮ.

Pokud přijedeš na kemp dříve nebo zůstaneš déle, zajistíme Ti samozřejmě ubytování a stravu a můžeme pro Tebe připravit nějaký VÝLET anebo další sportovní či kulturní vyžití, popřípadě REGENERACI, WELLNESS...

NOVINKA: DIAGNOSTIKA DOVENDOSTÍ 

Jako doplňkovou službu si nově můžete objednat a dokoupit DIAGNOSTIKU DOVEDNOSTÍ, kdy hráče nahrajeme na video ve standardizovaných cvičeních na začátku a na konci kempu a po skončení kempu videa zkušení trenéři zhodnotí a pošlou Vám výsledky na email.

Ani rodiče se nudit nebudouANI RODIČE SE NEBUDOU NUDIT

Protože se na naše hokejové kempy sjíždějí hráči a hráčky z celé republiky i ze zahraničí, jsme zvyklí zajišťovat program i pro rodiče, kteří s nimi dorazí jako doprovod.

V případě zájmu zajistíme ubytování a stravu, případně výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, nabízíme i možnost sportování, případně následné regenerace. Jednoduše zástupci Sports Events pro Vás rádi zorganizují další aktivity dle domluvy.

V lokalitách hokejových kempů jsou půjčovny kol i aut, takže nic nebrání tomu, aby tví rodiče podnikali výlety i další  podle aktuální chuti a nálady.

 

DIAGNOSTIKA VÝLETY PRO RODIČE SLUŽBY PRO RODIČE MERCHANDISING

Mohlo by
vás zajímat
DiagnostikaVýlety pro rodičeSlužby pro rodičeMerchandisingWimbledon 2019US Open 2019Paris 1000Turnaj Mistrů 2019Hopman cup 2020Rio de Janeiro 2020Australian open 2020Dubai 500Madrid 500 Barcelona 500Řím 1000Monte Carlo 1000Wimbledon 2020Wimbledon DeblyUS Open DeblyUS Open 2020Roland GarrosShanghai 500Turnaj Mistrů 2020Monte Carlo 2021French Open- dětiSao Paulo 250Madrid 2021Barcelona 2021Řím 2021

© SportsEvents 2017