DOPLŇKOVÉ SLUŽBY: UBYTOVÁNÍ, STRAVA A PROGRAM PRO RODIČE,... Merchandising, diagnostika dovedností, regenerace, výlety 

Samozřejmostí je zajištění pitného režimuV rámci kempu máš zajištěno ubytování, celodenní stravování, pitný režim, sportoviště (led, střelnici i tělocvičnu), a k tomu spoustu zábavy.

Zároveň po celou dobu kempu si můžeš v našem miniobchodě koupit upomínkové předměty s logem CZECH HOCKEY CAMP. Zajistíme Ti slevy do HOKEJOVÝCH OBCHODŮ.

Pokud přijedeš na kemp dříve nebo zůstaneš déle, zajistíme Ti samozřejmě ubytování a stravu a můžeme pro Tebe připravit nějaký VÝLET anebo další sportovní či kulturní vyžití, popřípadě REGENERACI, WELLNESS...

NOVINKA: DIAGNOSTIKA DOVENDOSTÍ 

Jako doplňkovou službu si nově můžete objednat a dokoupit DIAGNOSTIKU DOVEDNOSTÍ, kdy hráče nahrajeme na video ve standardizovaných cvičeních na začátku a na konci kempu a po skončení kempu videa zkušení trenéři zhodnotí a pošlou Vám výsledky na email.

Ani rodiče se nudit nebudouANI RODIČE SE NEBUDOU NUDIT

Protože se na naše hokejové kempy sjíždějí hráči a hráčky z celé republiky i ze zahraničí, jsme zvyklí zajišťovat program i pro rodiče, kteří s nimi dorazí jako doprovod.

V případě zájmu zajistíme ubytování a stravu, případně výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, nabízíme i možnost sportování, případně následné regenerace. Jednoduše zástupci Sports Events pro Vás rádi zorganizují další aktivity dle domluvy.

V lokalitách hokejových kempů jsou půjčovny kol i aut, takže nic nebrání tomu, aby tví rodiče podnikali výlety i další  podle aktuální chuti a nálady.

 

DIAGNOSTIKA VÝLETY PRO RODIČE SLUŽBY PRO RODIČE MERCHANDISING

Mohlo by
vás zajímat
DiagnostikaVýlety pro rodičeSlužby pro rodičeMerchandisingWimbledon 2019US Open 2019Paris 1000Turnaj Mistrů 2019Hopman cup 2020

© SportsEvents 2017