diagnostika dovedností

Další NOVINKOU je možnost obejdnat si v rámci všech našich kempů DIAGNOSTIKU DOVEDNOSTÍ

Diagnostika

Před zahájením kempu je možné si objednat za poplatek DIAGNOSTIKU BRUSLENÍ a DIAGNOSTIKU DOVEDNOSTÍ, popřípadě kompletní balíček obou. Vše probíhá tak, že hráče nahrajeme na videozáznam ve standardizovaných cvičeních, zaměřených na jednotlivé dovednosti a to ve stejných na začátku a konci hokejové školy. Po skončení kempů Vám pak elektronicky pošleme HODNOCENÍ, které bude obsahovat videa, detailní rozbor a popis techniky, označení chyb, zároveň eventuální progres v průběhu kempu a doporučení pro trénink a zlepšení.  

Proč dostanu hodnocení až s odstupem....?

Hodnocení provádějí nejzkušenější trenéři SE a právě tito trenéři se v průběhu kempů musí plně věnovat hráčům v tréninkovém procesu. Po skončení hokejových škol se mohou soustředit na vyhodnocení diagnostiky jednotlivých hráčů. 

KARTA HRÁČE
Zároveň všechny informace uchováme v tzv. "kartě hráče" a v případě, že se k nám vrátíte a budete chtít udělat diagnostiku opakovaně, budeme porovnávat vývoj hráče a jeho dovedností v průběhu delšího časového období.

Pokud máte o DIAGNOSTIKU zájem kontaktujte nás.

. . .ŽIJ HOKEJ!!

Mohlo by
vás zajímat
DiagnostikaVýlety pro rodičeSlužby pro rodičeMerchandisingWimbledon 2019US Open 2019Paris 1000Turnaj Mistrů 2019Hopman cup 2020Australian open 2020Rio de Janeiro 2020Dubai 500

© SportsEvents 2017