SPORTOVIŠTĚ

ZZimní stadion BerounIMNÍ STADION BEROUN

Stěžejní místo, kde se každoročně odehrávají naše hokejové školy a další akce. Strategicky umístěný stadion. Domov týmu HC Beroun jsme vybrali právě kvůli kvalitnímu zázemí i dalším sportovním areálům v blízkém okolí. Trénovat budete na ledové ploše o rozměrech 58 x 28 m. V podzemních garážích jsme vybudovali speciální STŘELNICI, kde probíhá specializovaná příprava mimo led. Součástí stadionu je i hotel a restaurace, které využívají účastníci kempů.

Hned vedle arény, jejíž součástí je i obchod s výstrojí a brusírnou bruslí, vám bude k dispozici plavecký areál Tipsport Laguna vhodný pro regeneraci i relaxaci. Sportovní bazén hluboký 120 – 160 cm a dlouhý 25 metrů má 6 plaveckých drah.

Po náročném tréninku na ledě rádi využijete i rekreační bazén s atrakcemi (vzduchová masážní lůžka, jeskyně, dnový gejzír, chrliče, vodní masáž...), vířivku, parní saunu nebo některý ze 3 tobogánů (venkovní – dlouhý 78 m, divoký tobogán, na kterém se jezdí na malých pneumatikách, nebo zdvojenou 15metrovou skluzavku).

V areálu je fitness centrum se sálem na skupinová cvičení a posilovnou. Navíc na dohled od stadionu se nachází také další velmi dobře vybavené fitness centrum Tyran.

 

Zimní stadion Velke PopoviceZIMNÍ STADION VELKÉ POPOVICE

Druhým domovem našich hokejových škol a stáží je domovské působiště klubu HC Slavoj Velké Popovice. Právě tady od roku 2015 absolvuje své přípravné kempy před MS český národní tým. V areálu stadionu jsme vybudovali speciální STŘELNICI a přímo na ledem je zcela nová TĚLOCVIČNA vhodná pro stickhandling a další aktivity.

 

Stadion s kapacitou 900 míst sousedí nejen se světoznámým pivovarem, ale především s rekonstruovaným tříhvězdičkovým hotelem a restaurací, kde opravdu skvěle vaří, který poskytnou účastníkům kempu luxusní zázemí.

 

ZIMNÍ STADION HVĚZDA PRAHA

 

 

ZIMNÍ STADION NYMBURKZimní stadion Nymburk

Tento stadion, předělaný speciálně na tréninkové centrum, si oblíbily nejen tuzemské kluby a národní týmy. V minulosti se tu na sezonu připravovali během léta třeba hráči Dynama Moskva, předního týmu nejlepší evropské soutěže KHL. My se zde objevujeme už jen sporadicky, ale rádi. Hlavní předností jsou opravdu obrovské šatny.

Vedle ledové plochy se v suterénu areálu nachází sauna, solárium a možnost masáží. fitness areál se 3 velkými místnostmi posilovny, sálem na aerobik a relaxačními místnostmi, saunou, soláriem a možností masáží. V 1. patře se nachází rozsáhlá tělocvična o rozloze 600 m2., vhodná pro všechny míčové sporty.

V přízemí stadionu je prodejna a servis sportovních pomůcek, ve které si v případě potřeby můžete doplnit hokejovou výstroj. Přímo v areálu je také hřiště na plážový volejbal. Hotel se nachází přímo u stadionu a restaurace přímo s výhledem na ledovou plochu.

 

A CHYSTÁME SE I DO NOVÝCH MÍST :-)

Mohlo by
vás zajímat
Tréninkové metodySportovištěTrenéři

© SportsEvents 2017