GOALIE ACADEMY - SPECIALIZOVANÁ BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA

 

14.07.-20.07.2024 Beroun

21.07.-27.07.2024 Beroun
28.07.-03.08.2024 Beroun 
(2/1 - pouze tréninky)
04.08.-10.08.2024 Beroun 
(2/1 - pouze tréninky)
25.08.-31.08.2024 Praha (2/1 - pouze tréninky)

 

CENA: 19 900 Kč

 

Vybrat kemp

 28.07.-02.08.2024 Velké Popovice

 

CENA: 11.250 Kč

s ubytováním (6 dní/5 nocí) 14.900 Kč

 

Vybrat kemp

 

 

Přijeď si vyzkoušet kvalitní trénink pod vedením profesionálních trenérů (většinou bývalých brankářů), kteří pro tebe připravili efektivní tréninkové plány, které zároveň přizpůsobí osobnosti a úrovni dovedností jednotlivých hráčů. Hlavním trenérem je Jiří HÁJEK (osobní trenér Dominika FURCHA).  GOALIE ACADEMY to je precizní cílený technicky náročný trénink na ledě a s ním korespondující specializovaný trénink mimo něj, zaměřený na rozvoj individuálních dovedností, ale i chování se ve hře a řešení herních situací.  Známe správné techniky chytání, ale snažíme se využít více možných škol a rozhodně budeme respektovat tvoji osobnost a specifika a vybereme a podpoříme ty techniky, které jsou ti nejblližší.

Brankářský kemp GOALIE ACADEMY

Budete pracovat ve skupinkách 2 až 4 brankářů, do kterých vás rozřadíme podle věku a především výkonnosti.

Brankářský kemp GOALIE ACADEMYCo tě každý den čeká:

  • speciální gólmanský trénink na ledě s trenérem brankářů
  • trénink na ledě společně s hráči, doprovázený aktivními vstupy brankářského trenéra (tedy řízené chytání v reálné situaci)
  • specializovaný trénink pro brankáře mimo led
  • obecný trénink a hry s ostatními hráči
  • zápasy

 


Přijet na brankářskou školu můžeš na podzim, v zimě, na jaře i v létě!

Brankářský kemp GOALIE ACADEMYBrankářského kempu se můžeš zúčastnit celoročně! Zpravidla pořádáme jeden turnus na podzim, další 2 v zimě, 2 na jaře a několik během celého léta.

Budeme pracovat na zdokonalení a úpravě techniky bruslení a chytání, snažit se o precizní provedení každé z činností, které budeš v rámci kempu procvičovat. Naučíme tě, jak jednotlivé nově nabyté dovednosti využít ve hře. Jak si poradit se střeleckým úhlem, dochytáváním střel, řešením herních situací a mnoho dalšího. Všechno si vyzkoušíš v reálných cvičeních vycházejících ze hry. Do nich bude vstupovat brankářský trenér a pomůže ti se zlepšit na základě právě odehrané reálné situace. Vše ale s respektováním tvých schopností, možností jak anatomických, osobnostních tak i technických, prostě vše upravíme vhodně vzhledem k Tvé individualitě.

Trénuj s námi – jako Dominik Furch či roman will - náš patron

Od založení naší Sports Events hokejové školy, jejíž součástí je právě GOALIE ACADEMY se na zimních a letních školách či speciálních brankářských kempech vystřídaly stovky golmanů. Mezi pravidelnými účastníky byl například Dominik Furch, který v květnu 2015 přestoupil z pražské Slavie do Avangardu Omsk, jednoho z předních celků KHL, a o rok později zazářil na mistrovství světa, na němž měl dokonce nejnižší průměr obdržených branek na zápas i nejvyšší úspěšnost zákroků ze všech a ve své reprezentační kariéře pokračuje i letos.

Roman WillA nebo také Roman Will, jenž dostal v sezoně 2015/16 i díky naší škole poprvé příležitost v dresu Colorada Avalanche v NHL. 

Podstatou naší brankářské školy je propojení:

PRECIZNÍ TECHNIKY

DŮSLEDNÉHO OPRAVOVÁNÍ CHYB

VLÍDNÉHO PŘÍSTUPU

SOULADU S HROU

RESPEKTOVÁNÍ INDIVIDUALITY

Tak neváhej a přihlas se na naší specializovanou Sports Events gólmanskou školu – Goalie Academy.

. . .ŽIJ HOKEJ!!

Mohlo by
vás zajímat
Brankářské kempy - GOALIE ACADEMYFrancois Allaire CampJednodenní brankářský speciálJarní Pravidelná škola

© SportsEvents 2017