FILOZOFIE SPORTSEVENTS

Tomáš Plekanec, patron hokejové školy SENáš trenérský tým tvoří zkušení trenéři, s nejvyšší A licencí, další s licencí B, ale zároveň do týmu zapracováváme mladé trenéry, kteří mají chuť pracovat a přinášejí do konceptu mladé progresivní nápady a nadšení. Spolupracujeme též s kolegy ze zahraničí, abychom do našich tréninkových programů přidávali nové trendy z jiných částí světa. Vždy, ale hlavním základem je klasická česká hokejová škola. Spolupracujeme i se špičkovými hráči z minulosti i současnosti, kteří přinášejí do tréninků herní a zápasovou praxi.  

NENAUČÍME TĚ ZA TÝDEN TAK SLOŽITOU HRU JAKOU JE LEDNÍ HOKEJ, ALE SLIBUJEME, ŽE SE POKUSÍME TI UKÁZAT CESTU. A POKUD SE K NÁM BUDEŠ VRACET PRAVIDELNĚ POMŮŽEME TI SE ZLEPŠIT V MNOHA ČÁSTECH TÉTO KRÁSNÉ HRY.

Tréninky jsou vedeny na základě propracované koncepce, kdy na sebe navazují nejen jednotlivé dny, ale i jednotlivé tréninkové jednotky jak na ledě tak mimo něj. 

Zároveň ale máme připraveno více výkonostních úrovní tréninku a vždy reagujeme na výkonnost jednotlivých hráčů, které v úvodu rozdělíme do skupinek právě podle výkonnosti. Trenéři tedy reagují na výkonnostní úroveň hráčů a jednotlivá cvičení upraví tak, aby méně zkušené tolik nezatížili a špičkové hráče naopak nutili řešit složitější úkoly.

Nebudeme se snažit Tě zatěžovat nesmyslně složitými cviky, pokusíme se Tě nastavit do pozic, postojů, náklonů a situací, že pohyb pochopíš, zvládneš a budeš schopen provádět.

Známe správné techniky jednotlivých činností, ale přesto a rozhodně budeme respektovat tvoji osobnost. Vybereme a podpoříme ty techniky, které jsou ti nejbližší a budou pro tvůj rozvoj nejvhodnější.

Pracujeme v malých skupinkách (i u standardního kempu maximálně 5-6 hráčů na trenéra), abychom mohli účinně opravovat chyby a ukazovat hráčům další možnosti provedení či řešení.

Celá koncepce je postavena od základních dovedností, přes které pak je možné trénovat složitější techniky, řešení herních situací a nakonec využití naučeného ve hře. Vše musí navazovat. Bez základů nelze řešit složité herní situace.

Zároveň pak v určité fázi, když už hráči ukážeme možnosti řešení a provedení, je postavíme do situací, kdy je necháme z této zásoby vybírat při řešení aktuálních situací a rozhodovat se samostatně, tedy nechat je hrát jejich "vnitřní hru".

Důležitou součástí naší filozofie je vlídný přístup, zábava i legrace....věříme že ÚSMĚV :-) je ta nejdůležitější dovednost. 

. . .ŽIJ HOKEJ!!

Mohlo by
vás zajímat
Kalendář 2021FilozofieTréninkLokalitaVideaSlužbyHistorie SEReference

© SportsEvents 2017