NORTH ICE CANADIAN CAMP 2019

4. ROČNÍK EXKLUSIVNÍ HOKEJOVÉ ŠKOLY pod vedeníM trenéra HOCKEY CANADA a kempů MONTREAL CANADIENS Joeyho DELIVY

 

08.07.-12.07.2019 Velké Popovice

 

CENA: 500 € (led, suchá a oběd)

KEMP BYL PRO ROK 2019 ZRUŠEN
(pokud si chcete s Joeyem opět zatrénovat v roce 2020, sledujte včas kalendář pro příští rok a žádáme Vás o včasné přihlašování, nepozději do konce dubna 2020, abychom vše mohli připravit pro úspěšné pokračování NORTH ICE v ČR)           

Trénink s Joeyem je nabitý energií, entuziasmem, jako Kanaďan je velkým motivátorem, uznává tradiční prvky zámořského hokeje, ale zároveň svoji otevřeností vše podává zcela srozumitelně i pro Středoevropana. Přestože klade důraz na rychlost a nasazení vše staví od základů na precizním zvládnutí dovedností...poté je ale snaží nabít energií a rychlostí a radostí...

North Ice Canadian Camp

Kanadský styl tréninku:

  • North Ice Canadian CampZAKONČENÍ, CHOVÁNÍ SE PŘED BRANKOU
  • DORÁŽENÍ, TEČOVÁNÍ
  • ÚČELNÝ PŘECHOD DO ÚTOKU A TLAK DO BRANKY V ÚTOČNÉM PÁSMU
  • OSOBNÍ SOUBOJE
  • ÚČELNÁ TECHNIKA
  • TOUHA VÍTĚZIT
  • PRÁCE V RYCHLOSTI A NA MALÉM NEBO V NEKOMFORTNÍM PROSTORU
  • VŠE PROTKNUTO TECHNICKOU PRECIZNOSTÍ A TAK TROCHU EVROPSKOU SNAHOU SPOLUPRÁCI

Kanadský trenér HOCKEY CANADA a kempů CANADIENS JOEY DELIVA tu bude pro Vás po celou dobu kempu a pro představení přidáváme jaho životní krédo v originálním znění:

" Our mission is the development of skills and work habits while promoting a positive hockey experience. These positive experiences will promote fair play and sportsmanship, respect towards others and develop life skills that will benefit players throughout their lives on and off the ice. This vision has made us one of the world's hockey leaders and we are still committed to constantly improving. I am excited at the opportunity to share this mission with hockey players from all around the world. "

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová školaPRAVIDELNÁ ŠKOLACzech Hockey CampTRY OUT CAMPNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyElgraffLekce brusleníJednodenní speciályKempy v zahraničí4D Hockey US CampUkázkový kemp Mělník

© SportsEvents 2017