MČR AMATÉRŮ

ČEKÁME NA POTVRZENÍ POSLEDNÍHO TERMÍNU IHNED POTÉ ZVEŘEJNÍME KOMPLETNÍ KALENDÁŘ NA LÉTO 2020 I JARO 2021

V souvislosti s preventivními opatřeními MZ ČR a nařízeními vlády ČR proti šíření onemocnění COVID-19 jsme museli udělat zásadní rozhodnutí.

 

Je vidět na Vašem zájmu a výborné komunikaci při přípravě turnajů MČRA 2020, že jsme za 15 let společně z MČRA udělali opravdu skvělou akci. Dělali jsme a děláme vše pro to, aby ročník 2020 zcela nezmizel z historie.

 

Zároveň Vás ale nechceme už dále držet v nejistotě, co bude a nebude (a upravovat řešení každý týden v závislosti na rozhodnutích MZ ČR). Opatření pravděpodobně budou trvat delší dobu, než jsme všichni předpokládali.

 

Proto jsme se rozhodli turnaje MČRA 2020 přesunout na srpen a září 2020. (pokud nám to umožní situace v ČR, v což věříme)

 

Momentálně jednáme se zimními stadiony o možnostech a přesných termínech. Zveřejníme je v nejbližší době, jakmile je budeme mít od provozovatelů potvrzené.

 

Zároveň již teď pro Vás připravujeme termíny MČRA 2021, tam už čekáme na poslední potvrzení od jednotlivých zimních stadionů, takže tento kalendář zveřejníme během týdne.

 

Doufám, že složitou situaci společně zvládneme tak, aby náš společný krásný hokejový turnaj měl šanci žít, růst dál a již brzy jsme se potkali a užili si další skvělý čas spolu a s turnaji MČRA.

 

V této chvíli buďme trpěliví, solidární, silní a dodržujme co nejpečlivěji všechna nařízení - zdraví je to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ a …ŽIJ HOKEJ!!

 

Těšíme se na Vás

 

Tým SPORTS EVENTS

 

Již od roku 2005 pořádáme možná největší systém turnajů pro Dospělé amatéry různé úrovně minimálně v Evropě. Snažíme se, aby se amatéři alespoň na jeden víkend cítili jako profíci. Na 14 turnajích třech výkonnostních úrovní + finálovém dnu očekávejte systém, kdy každý odehraje alespoň 5 utkání, šatnu po celou dobu turnaje, výsledky a statistiky ihned po utkání na internetu, historické tabulky, poháry pro všechny týmy, individuální ceny, možnost postupu do finále, kde se můžete stát MISTREM ČR. Důsledné kontroly „amatérskosti" dle pravidel jednotlivých divizí a především spoustu zábavy a nových či starých přátel nejen z ČR a Slovenska.

PRO PŘIHLÁŠENÍ SI VYBERTE TURNAJ ZDE A KONTAKTUJTE NÁS NA kamil@sportsevents.cz, 776642790

lukasviktor (a) sportsevents tecka cz nebo 604575032

MČR Amatérů

PROPOZICE PRAVIDLA DIVIZE B A C UBYTOVÁNÍ PŘIHLÁŠENÍ 2019 VÝSLEDKY 2019 TRÉNINKOVÝ KEMP HISTORICKÉ TABULKY

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2020Výsledky 2020Tréninkový kempHistorické tabulkyNájezdy soutěž

© SportsEvents 2017