23.7. 2019

KEMP V PLNÉM PROUDU, DNES DRAFT, OLYMPIÁDA ZAHÁJENA UŽ VČERA, VÍTĚZI SPRINTU CRESPI, KAPAL a SAMEC…

Přinášíme Vám první číslo letošních CHC novin, každý den v nich naleznete informace o programu, výsledky NHL i Olympiády, statistiky, rozhovory, ……

Dnes o odpoledním klidu (pro nespící) a po večeři (pro spící) se bude pořádat turnaj ve STIGA hokeji. Kdokoliv se může přihlásit a pokusit se o výhru v tomto turnaji. Slovem kdokoliv říkám i to že se můžou přihlásit i trenéři a pokusit se vyhrát alespoň jeden nebo dva zápasy.

Dnes v tělocvičně ve 14:00 se koná ENTRY DRAFT do našeho vlastního NHL turnaje. Generální manžeři týmů CAPITALS, DEVILS, SABRES a MIGHTY DUCKS si budou vybírat hráče do svých řad. Ve středu pak již vypuknou boje základní části NHL.  Zítra se tedy můžete těšit na výsledky DRAFTU a pozítří na výsledky a statistiky turnaje.

Na našem programu je i Olympiáda. Té se ovšem trenéři nemůžou zúčastnit, protože by nám akorát kazili průměrné výsledky. Bude se konat víceboj složený např. z hodu dalekého, sprintu, marathonu, zápasu sumó, slalomu a skoku dalekého. Na konci kempu první 3 z celkového pořadí obdrží Olympijské medaile. Ovšem olympiáda započala už při včerejším odpoledním tréninku mimo led. První disciplínou, kde mohli soutěžící předvést svoji rychlost, byl sprint. Ve sprintu se na prvním místě umístil Marc Crespi, který trať zvládnul za neskutečných 4,75 vteřiny.  Na druhém místě se umístil Filip Kapal s časem 5,29 vteřiny a na třetím se umístil Jakub Samec s časem 5,37 vteřiny. Bodování VÍCEBOJE bude takové, že prvnímu přidělíme 8 bodů druhému 7 bodů třetímu 6 atd. poslední bodované místo bude osmé, soutěžící s horším výsledkem nedostávají žádné. Ale i oni mají náš obdiv za své výkony.