POJĎ SE NAUČIT BRUSLIT. BUDEŠ MÍT OSOBNÍHO TRENÉRA!

Kvalitní bruslení je nezbytným základem pro každého hokejistu, zároveň v rámci tradice "rybníků a veřejňáků" by měl každý Čech umět aspoň trošičku bruslit. Pro obě tyto skupiny jsou ideální INDIVIDUÁLNÍ LEKCE BRUSLENÍ.

Lekce bruslení

V rámci těchto lekcí budeš mít vlastního osobního trenéra (můžete přijít i ve dvojicích a menších skupinkách), který se bude věnovat jen tobě (Vám). Je možné si domluvit trenéry různé úrovně zkušeností, ale vždy doporučujeme pouze našimi akcemi prověřené kvalitní odborníky. Se zvoleným trenérem si pak osobně domluvíš termín a místo své lekce.

Nabízíme výuku základů bruslení pro začátečníky,  trénink pokročilého bruslení pro hráče. Je možné si domluvit i výuku dovedností s hokejkou, můžeš si také nechat udělat diagnostiku svých dovedností s videorozborem. Možná je i přímá účast rodičů (naučíme jak opravovat)..

Výuka základů bruslení pro každého

Nezáleží na tom, jestli je ti 5 nebo 50 nebo jestli jsi na ledě nikdy nestál - naučíme bruslit každého, kdo do toho má chuť. 
- děti, které chtějí začít nebo začínají s hokejem a chtějí se naučit základy
- děti které prostě jen chtějí umět bruslit
- dospělí, kteří začínají hrát amatérskou soutěž a chtějí se zlepšit 
- dospělí, kteří chtějí jen tak umět bruslit
PROSTĚ PRO KAŽDÉHO, KDO SE CHCE NAUČIT ZÁKLADŮM BRUSLENÍ ANEBO SVÉ ZÁKLADY VYLEPŠIT 

Trénink pokročilého bruslení pro hráče

Úprava a zdokonalování bruslařské techniky pro aktivní hráče ledního hokeje jakéhokoli věku a úrovně.  Zároveň můžeme část tréninku upravit tak, že bude mít i kondiční charakter. NEBUDEME SE SNAŽIT TĚ ZATĚŽOVAT NESMYSLNĚ SLOŽITÝMI CVIKY...POKUSÍME SE TĚ NASTAVIT DO POZIC, POSTOJŮ, NÁKLONŮ A SITUACÍ, ŽE POHYB POCHOPÍŠ, ZVLÁDNEŠ A BUDEŠ SCHOPEN PROVÁDĚT...

diagnostika

Je možné si také domluvit diagnostiku bruslařských dovedností. Součástí balíčku jsou 3 lekce s trenérem, který provede diagnostiku a eventuálně základní úpravu chyb a na základě těhchto lekcí a videorozboru vytvoří písemný výstup s popisem chyb a doporučeními k tréninku.

Možná přímá účast rodičů

Rodičům nabízíme při výuce bruslení aktivní účast přímo na ledě. (Platí pouze pro výuku základů bruslení). Zvláště v případě nejmenších, kteří by mohli mít určitý respekt z nestandardní situace (led, trenér,...).  Rodiče se mohou zároveň účastnit všech činností, budou se vlastně učit tomu, jak dítě správně učit bruslit. Jak má vypadat technika, jaké jsou nejčastější chyby i způsoby, jak je opravit.

Kde, jak a s kým se bruslí

Na čase a místě konání své lekce se domluvíš přímo s trenérem, v Praze je několik možností ledů určených pro bruslení. Spíše se ale jedná o ranní a dopolední hodiny.

Garantem lekcí bruslení je hlavní trenér SportsEvents Mgr. Viktor Lukáš (44 let, hokejový trenér s licencí „A"), jenž se už 15 let specializuje na techniku bruslení. Je možné si domluvit lekce přímo s ním anebo Vám na základě Vašich požadavků doporučí další trenéry z SE týmu.

. . .ŽIJ HOKEJ!!

Mohlo by
vás zajímat
Česká hokejová školaPRAVIDELNÁ ŠKOLACzech Hockey CampTRY OUT CAMPNorth Ice Canadian CampIndividuální kempyElgraffLekce brusleníJednodenní speciályKempy v zahraničí4D Hockey US CampUkázkový kemp Mělník

© SportsEvents 2017