Ubytování

Ubytování

PRAHA

Hotel Pyramida****
Jeden z nejvyhledávanějších pražských hotelů, jehož hosté oceňují nejen pěší vzdálenost od slavných památek v čele s Pražským hradem, ale i výbornou dopravní dostupnost. Což platí i o stadionu na Hvězdě, kam je to z hotelu přibližně 1200 metrů nebo 8 minut jízdy autem.

Hotel Avion***
Tichý, avšak moderní hotel ve vilové čtvrti pražských Dejvic, před nímž ale stále můžete zaparkovat i s autobusem. Od Hvězdy je vzdálen 900 metrů, zhruba 10 minut pěšky či 3 minuty jízdy autem.

Vila Josefina****
Nejbližší ubytovací zařízení stadionu na Hvězdě, kam to je odsud pouhých 100 metrů. Z původní vily nově zrekonstruovaný rodinný penzion v klidné atmosféře.

 

BEROUN

Hotel Na Ostrově***
Je součástí sportovního komplexu, kde se nachází nejen zimní stadion, ale aquapark, fitness centrum, fotbalové hřiště či tenisové kurty. Parkovat můžete na hotelovém parkovišti. Free Wi-Fi.

Hotel Grand****
Moderní designové ubytování v centru města s prostornou posilovnou. Rodinám s dětmi nabízí pokoje až s 5 lůžky a dětskou postýlkou zdarma. Na stadion je to asi 500 metrů. Free Wi-Fi.

 

VELKÉ POPOVICE

Hotel u Ledu***
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v areálu zimního stadionu. Vyhlášená restaurace Pod ledem je také ve stejném areálu. Historický pivovar Kozel se nachází 50 metrů od stadionu. Parkoviště přímo u hotelu. Free Wi-Fi.

 

NYMBURK

Hotel Ned Hockey**
Hotel se nachází v areálu zomního stadionu a spolu s hostelem je schopen pojmout přes 150 hostů. Najdete tu i prostornou společenskou místnost, fitness, wellness. Parkoviště přímo před hotelem. Free Wi-Fi.

Mohlo by
vás zajímat
MěstaUbytování

© SportsEvents 2017