BAVTE SE SPORTEM JAKO VAŠE DĚTI!

Přijet na naši hokejovou školu Sports Events ani v nejmenším neznamená, že potit se a bavit se sportem bude jen Vaše dítě. Sportovně vyžít se stejně dobře můžete i Vy. Ať už individuálně, třeba v přírodě, anebo v některém z týmových sportů. Záleží jen na Vás.
V Berouně Vám dokonce ke golfu, tenisu, či beach volejbalu zajistíme odborného instruktora. Můžeme toho pro Vás domluvit opravdu hodně, záleží na tom, kam až sahá Vaše fantazie. Pokud si nejste jisti tím, zda je zrovna Vámi zvolená aktivita v danou chvíli možná, napište nám na slavik (a) sportsevents tecka cz.

Jaké aktivity pro Vás zajistíme

GOLF
Střední Čechy jsou protkané krásnými golfovými hřišti. Ty se navíc nacházejí v blízkosti měst, kde pořádáme naše hokejové školy. Ať už je to třeba pražský areál v Motole, kousek za městem je vysoce hodnocený Albatross ve Vysokém Újezdě, 18jamkové oázy jsou i u Berouna (Karlštejn), Velkých Popovic (Štiřín či Konopiště – tam jsou dokonce 2) či Nymburka (Poděbrady, Mstětice). Teď už si jen vybrat...

TENIS
Co se týče bílého sportu, výběr je podobně široký jako v golfu. V Berouně jsou antukové kurty i hala s rychlejším kobercem, u Velkých Popovic je areál ve Štiříně, v Nymburce jsou dokonce v tamním oblíbeném Sportovním centru 2 travnatá hřiště, což je zvlášť v době Wimbledonu lákavá výzva. V Praze je blízko Hvězdy tenisový areál Aritmy.

BEACH VOLEJBAL
I hřišť na plážový volejbal je spousta. V Praze je to třeba už zmíněná Aritma, další možností je nedaleký Tatran Střešovice. V Berouně najdete kurty na Lokomotivě s nejkvalitnějším křemičitým pískem z oblasti Máchova jezera, v Nymburce jsou opět v areálu tamního Sportovního centra.

HALOVÉ SPORTY
Ať už je to fotbal, florbal, volejbal nebo basketbal, pro všechny tyhle týmové halové hry jsou v místech naší hokejové školy ideální podmínky. V Nymburce je přímo v 1. patře zimního stadionu hala o rozloze 600 m2. Podobný vnitřní prostor je k dispozici i v Berouně, kde navíc v komplexu Sport Eden lze hrát i badminton nebo vyzkoušet golfový trenažér či crazy minigolf.

AQUAPARK
Berounská Tipsport Laguna je přímo u hokejové haly. Vedle 25metrového bazénu se 6 drahami je tu i relaxační bazén, fitcentrum, spinning, solná jeskyně, tobogány... Z Velkých Popovic je to zase jen 10 kilometrů do vodního světa v Čestlicích, kde lze plavat i v umělé divoké řece. A Nymburk? Buď 2 bazény přímo ve městě nebo aquapark v Kolíně (25 km). Z pražské Hvězdy je to zase kousek do venkovního areálu na Petynce.

CO DÁL PRO VÁS MŮŽEME DOMLUVIT

Bavit se můžete mnoha dalšími aktivitami. Například zajít do některého z fitness center poblíž hokejových stadionů, jež využívá naše škola, zkusit štěstí v bowlingu, projet se na koni či na kole, nebo se naopak nechat unášet bobem na umělé dráze. Konkrétně v Kutné Hoře (nedaleko od Nymburka) najdete 2. nejdelší v Evropě – její trať měří 1565 metrů!

Mohlo by
vás zajímat
DiagnostikaVýlety pro rodičeSlužby pro rodičeMerchandisingWimbledon 2019US Open 2019Paris 1000Turnaj Mistrů 2019Hopman cup 2020Rio de Janeiro 2020Australian open 2020Dubai 500Madrid 500 Barcelona 500Řím 1000Monte Carlo 1000Wimbledon 2020Wimbledon DeblyUS Open DeblyUS Open 2020Roland GarrosShanghai 500Turnaj Mistrů 2020Monte Carlo 2021French Open- dětiSao Paulo 250Madrid 2021Barcelona 2021Řím 2021

© SportsEvents 2017