MÁŠ MOŽNOST TRÉNOVAT S KOUČEM HVĚZD NHL! PŘIJEĎ NA FRANCOIS ALLAIRE GOALIE CAMP 2024 DO MĚLNÍKA!


29.06.- 02.07.2024 FA NHL GOALIE CAMP - Mělník

Vybrat

CENA:  €590

(včetně ubytování, snídaně a večeře €750)

Tradice a kontakty Sports Events hokejové školy ti nabízejí jedinečnou možnost: zúčastni se brankářského kempu vysoce uznávané kapacity v NHL Francoise Allaira! Tento expert s více než 30 let dlouhou praxí z nejslavnější hokejové ligy, který loni v létě ukončil kariéru v Colorado Avalanche, již 12 let spolupracuje s týmem SE! A bude pokračovat i v roce 2024, kde povede 12.ročník FA NHL GOALIE CAMPU, což je jediná hokejová škola na světě vedená touto legendou. 

Francois Allaire


Jsme rádi, že si vybral právě Českou republiku a Sports Events a povede zde již pošesté brankářský kemp, stále za exkluzivní cenu  eur. Škola v Berouně je otevřená pro brankáře od 10 let včetně žen a dívek, dospělých amatérů, ale dokonce i profesionálů z extraligy dospělých či juniorů, 1. ligy nebo srovnatelných soutěží v zahraničí. Francois Allaire bude řídit všechny tréninky i ostatní akce osobně od první do poslední minuty! Dopřej si stejného trenéra, který je denně zvyklý pracovat s hvězdami NHL a ukaž své dovednosti stejně jako Roman Will, který byl též účastníkem tohoto kempu a už v dresu Colorada nakoukl do NHL!

POČET ÚČASTNÍKŮ SKUPINY JE OMEZEN NA 24, PROTO NEVÁHEJ S PŘIHLÁŠKOU!

Kdo je Francois Allaire

Francois AllaireJeden z nejúspěšnějších brankářských trenérů NHL posledních 30 let.

Před letošní sezónou ukončil kariéru v Coloradu Avalanche, předtím trénoval v týmech: Montreal Canadiens, Anaheim Mighty Ducks a Toronto Maple Leafs.

Rukama mu prošly takové hvězdy jako Tomáš Vokoun, mistr světa z roku 2010, Patrick Roy, jediný 3násobný majitel Conn Smythe Trophy pro nejužitečnějšího hráče play off Stanley Cupu, či Roberto Luongo, 2násobný vítěz olympiády i světového šampionátu, a mnozí další. Seznam jeho slavných svěřenců by byl skutečně dlouhý... Dvakrát slavil s Montrealem triumf ve Stanley Cupu, jednou s Anaheimem.

 Vytvořil vlastní tréninkový 5-S systém, jehož prostřednictvím učí gólmany porozumět problémům, kterým jsou ve hře vystaveni, a pomáhá jim k nim pomocí ověřených principů najít řešení. Mimo Česka jej předváděl také v mnoha dalších zemích: Švédsko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Japonsko... Vedle Colorada pracuje také jako individuální trenér profesionálních gólmanů nejen z NHL.

Allaire publikoval 4 knihy o brankářích, letní fyzické přípravě a sportovní psychologii. V roce 2003 jej odborný magazín The Hockey News zařadil mezi 100 osobností s největší mocí a vlivem ve světovém hokeji! JIŽ BRZY VSTOUPÍ TAKÉ JAKO PRVNÍ TRENÉR BRANKÁŘŮ do SÍNĚ SLÁVY.

Pokud se o tomhle mimořádném kouči chceš dozvědět víc, klikni na www.francoisallaire.com.

Co každý den zažiješ

Francois Allaire Goalie CampÚčastníci kempu budou rozděleni do skupin po maximálně 24 členech s tím, že u jedné branky bude intenzivně pracovat skupinka 2-4 gólmanů a s nimi vždy jeden trenér.

V rámci každého dne absolvuješ 2 tréninky na ledě a maximálně 1 (navíc spíš regenerační) mimo led.

Filozofií kempu je, abys byl čerstvý a plný sil především na velmi intenzivní trénink na ledě.

Každý den se také podíváte na podrobnou instruktáž na videu, kterou rovněž vede samotný Francois Allaire.

 

FILOZOFIE KEMPU

  • Francois Allaire Goalie CampNeustále pod dohledem odborníka. Francois Allaire povede všechny tréninky i ostatní akce osobně od první do poslední minuty.
  • Dynamické metody učení dovedností. Využívají technik, které jsou efektivní jak pro mladé gólmany, tak pro zkušené profesionály.
  • Účinný styl. Během tréninků na ledě rozvíjíme dovednosti potřebné k tomu, aby bylo tvé chytání co nejefektivnější.
  • Video jako pomůcka. Pro lepší pochopení techniky a účinnější tréninkový proces používáme ukázky a rozbor techniky na videu, kde vše předvádějí zkušení profesionální gólmani.
  • Ukázka v praxi. Veškerá cvičení a techniky bude demonstrovat přímo na ledě zkušený gólman jako vodítko pro správné provádění.
  • Vysoká úroveň střelců. Nezbytný předpoklad toho, že cvičení budou zajímavější.
  • Jako v zápase. Gólmani pracují v situacích, které vycházejí z reálné hry.
  • Jasná srozumitelnost. Pro lepší komunikaci a porozumění bude na všech trénincích a lekcích neustále přítomen překladatel.
  • Výhoda úzké skupiny. Maximální počet účastníků je omezen na 24, což umožní individuální přístup a větší přínos pro každého účastníka kempu.
  • Trenér u každé branky. Francois vede každý trénink jako hlavní trenér, zároveň u každé branky pomáhají opravovat zkušení trenéři z celého světa, kteří s Francoisem spolupracují.

TRENÉR BRANKÁŘŮ NHL S 30LETOU PRAXÍ TU BUDE JEN PRO VÁS!

Program FA NHL Goalie Campu

Mohlo by
vás zajímat
Program FA campu

© SportsEvents 2017