„DOSPĚLÁCI" JSOU VELMI ČASTO NEJVDĚČNĚJŠÍ A NA TRÉNINKU NEJPRACOVITĚJŠÍ HRÁČI

A proto tu pro Vás není jen OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ, ale i několik speciálně vypsaných kempů, které si můžeš prohlédnout níže.

Dospělí amatéři

Důležité je, že:

VŠECHNY NAŠE AKCE JSOU OTEVŘENÉ I PRO VÁS, DOSPĚLÉ AMATÉRY

A to nejen Česká hokejová škola ale také kempy se zahraničními odborníky, které pro vás mohou být celoživotním zážitkem, například brankářská škola Francoise Allaira v ČR je jediná otevřená právě dospělým amatérům, ale můžete přijet i na 4D US HOCKEY CAMP, nebo NORTH ICE CANADIAN CAMP, kde máte i svoji vlastní skupinu, jakoukoli další školu nebo individuální kemp, záleží jen na Vás a pokud Vás cokoliv napadne nebo bude zajímat kontaktujte nás a my Vás opravdu rádi přivítáme na kterékoli naší akci anebo připravíme akci pro Vaši skupinu, skupinku či jendnotlivce.

SPECIÁLNÍ TÝDEN PRO DOSPĚLÉ AMATÉRY

02.08. - 07.08. 2020 Mezinárodní hokejová škola pro dospělé amatéry Beroun
Kemp, který už 6. rok pořádáme pro skupinu především anglických hráčů, ale jezdí mnoho především vysokoškoláků z celé Evropy a je otevřený všem. Tréninky v duchu české školy, mnoho další zábavy s "ryzími" hokejisty z celého světa

JEŠTĚ JEDNOU PŘIPOMÍNÁME: ZÁROVEŇ COKOLIV, CO DĚLÁME, JE OTEVŘENO I PRO DOSPĚLÉ AMATÉRY! NEVÁHEJTE NÁS TEDY KONTAKTOVAT A ZEPTAT SE NA COKOLIV.

Mohlo by
vás zajímat
Život v kempuUkázkový programVítězové a cenyNovinyDospělí amatéřiŽeny

© SportsEvents 2017