Bav se hokejem na kempu Sports Events, KTERÝ PROŽIJEŠ JAKO HRÁČ NHL

Připravili jsme propracovaný týdenní tréninkový plán obsahující precizní tréninky různých typů na ledě i mimo něj zaměřené především na dovednosti, o tom si můžeš přečíst více v sekci TRÉNINK. Zimní stadiony (Beroun, Velké Popovice) jsou příhodně umístěny poblíž dalších sportovišť a tak si užiješ zábavu nejen v hokejové výstroji, ale taky třeba v aquaparku, při míčových a jiných hrách nebo dalších aktivitách napúříklad i klasické LETNÍ OLYMPIÁDĚ. Ve všech destinacích jsme postavili STŘELNICI a plochy pro nácvik práce s hokejkou pro kvalitní specializovanou přípravu mimo led. Důležitou součástí kempu je nejen TURNAJ NHL, ale v podstatě možnost zkusit si týden prožít jako profesionální hráč této soutěže. Pokud chceš vědět víc čti pod fotografií.

Bav se hokejem na kempech SE

Staň se na týden hráčem NHL se vším, co k tomu patří!

Vyzkoušej si na týden život profesionálního hráče NHL! Hned v úvodu kempu tě čeká draft, ve kterém si Tě vybere některý z klubů NHL a pak v průběhu kempu život hráče NHL se vším, co k tomu patří tedy tréninky, zápasy, základní část i play off, trejdy, předzápasové přípravy, individuální soutěže, všechno navíc zaznamenají noviny, které budou v kempu vycházet. První 3 týmy si odnesou medaile, každý účastník samozřejmě diplom a jména šampionů budou navždy zvěčněna na putovní pohár SE Cup. Jména vítězů základní části vyryjeme na SE President Trophy a zkrátka nepřijdou ani jednotlivci.

V rámci kempu se soutěží o tyto individuální trofeje:

 • Trofeje kempů SESE Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře
 • SE Art Ross Trophy pro nejlepšího hráče v kanadském bodování
 • SE Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče
 • SE Lester B. Pearson Trophy pro nejlepšího hráče podle hodnocení ostatních
 • SE Norris Trophy pro nejlepšího obránce
 • Woman Hart Trophy pro nejužitečnější hráčku
 • SE Conn Smythe Trophy pro nejlepšího hráče play off
 • SE Maurice Richards Trophy pro nejlepšího střelce
 • Amatér Hart Trophy pro nejlepšího dospělého hráče
 • SE Bill Masterton Trophy pro největšího bojovníka
 • SE Lady Byng Trophy pro největšího gentlemana
 • Indivindi pro celkového vítěze individuálních dovednostních soutěží
  A nakonec trofej Vítěz olympiády si odnese celkový vítěz letní olympiády

Trofeje budou rozděleny při slavnostním vyhlášení, jména držitelů na nich budou zaznamenaná a vítězové obdrží repliky.

V průběhu NHL turnaje budeš navíc v zájmu médií. Své jméno najdeš v novinách v rámci výsledkového servisu, ale můžeš být požádán také o rozhovor anebo zastižen v komických situacích bulvárem ☺

Kempy s mezinárodní účastíPoznej týmový duch a seznam se s hráči ze zahraničí!

Pravidla turnaje ti vysvětlíme už v úvodním draftu, kdy si tě vybere generální manažer jednoho z týmů. Pamatují na výkonnostní a věkové rozdíly a umožní všechny z Vás propojit do jedné zábavné, napínavé a neopakovatelné soutěže. Ukážeme ti, proč hokej není jen o individualitách, ale také o týmové taktice, schopnosti kolektivní spolupráce a správném týmovém duchu.
Navíc budeš mít jedinečnou možnost spřátelit se s hráči z jiných států a procvičit si své jazykové dovednosti. Jezdí k nám pravidelně hokejisti i hokejistky z různých částí nejen Evropy.......Poznej kamarády ze Slovenska, Francie, Anglie, Polska, Německa, Švýcarska, Rakouska, Holandska, Japonska, Lucemburska, Kanady či dokonce z Taiwanu a Hongkongu!

Mohlo by
vás zajímat
Život v kempuUkázkový programVítězové a cenyNovinyDospělí amatéřiŽeny

© SportsEvents 2017