STŘELBA, ZAKONČENÍ A ROZHODOVÁNÍ PŘED BRANKOU ROZHODNE O VÝSLEDKU UTKÁNÍ

Hokej se hraje na góly a tak právě kvalitní střelba nakonec rozhoduje o výsledku utkání, ale nejen kvalita střelby, ale také správná volba místa zakončení a prostoru pro zakončení, předvídání, rychlé rozhodování a nápadité řešení, ale také dorážení, tečování a clonění patří k důležitým prvkům, které rozhodují o úspěšnosti útoku.

Jednodenní střelecký speciálA tomu aby ses uměl dobře zachovat a zvládl použít správnou techniku i pod tlakem třeba závěru vyrovnaného utkání může pomoci časté opakování těchto dovednostní a opětovné dostávání se a řešení takových situací.

A proto je tu STŘELECKÝ SPECIÁL.

Budeme tě nejen učit techniku různých typů střelby a zakončení (forhend, bekhend, švih, příklep, možná i „golfák"..), ale také střelbu z různých situací (po kličce, přes obránce, po zatížení, na malém prostoru, pod tlakem soupeře, STŘELA Z PRVNÍ....) a prostorů (po vyjetí z rohu či zpoza branky, od mantinelu, od modré, z kruhů, z blízkosti branky...) a zaměříme se také na velmi důležitý prostor v blízkosti brankoviště (tečování, clonění, dorážení...).

ČEKAJÍ TĚ 2-3 TRÉNINKY NA LEDĚ A 1-2 SPECIALIZOVANÉ MIMO LED a i na tomto kempu se držíme našich zásad:

PRECIZNÍ TECHNIKA – DŮSLEDNÉ OPRAVOVÁNÍ CHYB – VLÍDNÝ PŘÍSTUP – SOULAD S HROU - SPECIALIZOVANÁ PŘÍPRAVA MIMO LED - ZÁBAVA

. . . ŽIJ HOKEJ ! ! !

Mohlo by
vás zajímat
Bruslařský speciálDovednostní speciálStřelecký speciál

© SportsEvents 2017