17.ROČNÍK OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ Plzeň 22.4.-24.4.2022

 

Kompletní výsledky DIVIZE "C" můžete najít ZDE

KONEČNÉ VÝSLEDKY PLZEŇ 2022 divize "C"

1. Vikingové Plzeň
2. Pilsen Gorrilaz
3. Exoti Trenčín
4. HC Traverzáci
5. HC Holýšov

ALL-STARS
Jaroslav Hauer - Vikingové Plzeň
Michal Holík - Pilsen Gorrilaz
Luboš Kopačka - Pilsen Gorrilaz
Štěpán Štětka - HC Holýšov
Mario Tvrdoň - Exoti Trenčín
Karel Švéda - HC Traverzáci
Vítěz kanadského bodování - Adam Marek - Vikingové Plzeň 14 bodů (8+6)
Nejlepší brankář - Lukáš Marek - Pilsen Gorrilaz průměr 1,4 g/z

 

 Kompletní výsledky DIVIZE "B" můžete najít ZDE

 

KONEČNÉ VÝSLEDKY PLZEŇ 2022 divize "B"

1. Piváreň Predná hora Humenné
2. VEGAS Dream  Lužnice
3. Tha Last Dance Český Krumlov
4. Flegmatici Nitra
5. HC YOB Kobra Praha
6. HC město ZBIROH
7. Toronto Nový Bydžov
8. BHN Odolka
9. Drink Team České Budějovice
10. HC Česká Bělá
11. HC Průhonice
12. Hope Vracov

ALL-STARS
Martin Hušpauer - HC YOB Kobra Praha
Pavel Vild - HC město Zbiroh
Juraj Amdraščík - Flegmatici Nitra
Roman Oktábec - The Last Dance Český Krumlov
Jakub Mihalič - Piváreň Predná hora Humenné
Michal Dančišin - VEGAS Dream Lužnice

Vítěz kanadského bodování - Michael Šturm - HC YOB Kobra Praha
Nejlepší brankář - Štefan Kenderéš - Piváreň Predná hora Humenné

 





17.ROČNÍK OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ DIVIZE "C" Praha 8.4.-10.4.2022

 

 

Kompletní výsledky můžete najít ZDE

 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY PRAHA 2022

1. HC Korytná
2. FARAD Hradec Králové
3. HC Moravský Písek
4. Rezerva Dačice
5. HC Rowing
6. HC Otice
7. Skalica KINGS
8. ŠARIŠ team
9. HC Fotr Praha

ALL STARS
Hladiš Luboš - HC Korytná
Antalík Michal - FARAD HradecKrálové
Šnajder Jiří - HC Otice
Houska Jakub - HC ROWING
Martínek Lukáš - HC Moracský Písek
Pospíšil Jaroslav - REZERVA Dačice

Vítěz kanadského bodování: Hlavica Vít - HC Korytná

Nejlepší brankář: Pospíšil Jaroslav - Rezerva Dačice

 

17.ROČNÍK OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR AMATÉRŮ DIVIZE "C" Liberec 1.4. - 3.4.2022 

 

Kompletní výsledky turnaje můžete najít ZDE

 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY LIBEREC 2022

1. KUJEBÁCI Vysoké Mýto

2. HC Ctidružice

3. SK Ošovec

4. HC HUMRS Ostrava

5. DYNAMO Havířov

6. Vikymont Kopřivnice

7. Sněhuláci

8. Traverzáci

9. ESA z východu

10. TJ SOKOL Terezín

11. Nový Bydžov

12. Sejraři Unhošť

 

ALL STARS

Pávek Tomáš - KUJEBÁCI Vysoké Mýto

Janoušek Robin - HC Ctidružice

Klepek Filip - HC HUMRS Ostrava

Ošťádal Dominik - DYNAMO Havířov

Kaluža Sebastián - Vikymont Kopřivnice

Baštan Daniel - SK Ošovec

Vítěz kanadského bodování: Král Václav - SK Ošovec (9+6)

Nejlepší brankář: Navrátil Josef - DYNAMO Havířov - 1,2g/z


 

 

Mohlo by
vás zajímat
PropozicePravidlaDivize B a CUbytováníPřihlášení 2022Výsledky 2022Tréninkový kempHistorické tabulkyNájezdy soutěž

© SportsEvents 2017