MĚSTA

PRAHA
Hlavní město, kulturní a obchodní a centrum země, přezdívané Matka měst. Je považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, její historické centrum je památkovou rezervací UNESCO. Pražský hrad, sídlo prezidenta, je největším hradním komplexem na světě. Přímo v Praze na zimním stadionu Hvězda pořádáme individuální kempy. Ze všech dalších lokalit našich kempů trvá cesta do Prahy maximálně hodinu. 

Praha

 

BEROUN
Historické, královské město ve středních Čechách na březích řeky Berounky. Nedaleko odtud se tyčí slavný gotický hrad Karlštejn, dále nejdelší jeskynní systém v Čechách Koněprusy, do Prahy je to pouhých 20 km. Zimní stadion se nachází kousek od centra města na břehu řeky Berounky.

Beroun

 

VELKÉ POPOVICE
Město je nade vše známé díky hsitorickému pivovaru Kozel, který zde stojí od konce 19. století, stadion leží v těsném sousedství. Od okraje Prahy je městečko vzdáleno pohých 10 km. Nedaleko je honosný zámek Štiřín, k němuž patří golfové hřiště. Velké Popovice si vybrala jako místo pro soustředění hokejová reprezentace a Štiřín zase ta fotbalová.

Velké Popovice

 

NYMBURK
Dominantou města ze 13.století, vzdáleného 40 km od Prahy, je velmi zachovalé historické jádro v čele s gotickým cihlovým kostelem svatého Jiljí. Zimní stadion leží od centra 5 minut chůze. Další dominantou je historický stále funkční pivovar. Po obou březích řeky Labe vede do 10 km vzdálených lázní Poděbrady velmi hezká a vyhledávaná cyklostezka. Ve městě sídlí v součastnosti nejlepší basketbalový klub v ČR.

Nymburk

Mohlo by
vás zajímat
MěstaUbytování

© SportsEvents 2017