27.7. 2019

VÝSLEDKY POSLEDNÍCH ZÁPASŮ ZÁKLADNÍ ČÁSTI, VÍTĚZOVÉ ZÁKLADNÍ ČÁSTI JSOU DEVILS, TISKOVÁ KONFERENCE S DEVILS

Anaheim MIGHTY DUCKS      0
New Jersey DEVILS                 0

Utkání mezi Ducks a Devils začalo zostra. Bylo vidno, že tento zápas není jen tak ledajaký, oba týmy toužily po zisku prezidentského poháru pro vítěze základní části. Anaheim vstoupil do zápasu velmi sebevědomě, možná i proto, že se do sestavy vrátil po zranění kapitán Filip Kapal. Zápas byl velice vyrovnaný, hra se přelévala z jedné strany na druhou, v obrovské příležitosti se ke konci tohoto vypjatého střetnutí ocitl mladičký Richard Mičánek, kterému na poslední chvíli vykopl betonem dorážku skvěle chytající Martin Antalík. Ovšem na druhé straně si neméně dobře počínal při zajímavých akcích Ducks Patrik Vévoda, a tak skončil souboj o vítěze základní části bez branek.

Po zápase proběhla tisková konference s New Jersey DEVILS. Nejprve jsme se zeptali trenéra jakou zvolil taktiku do zápasu. Hlavní trenér DEVILS: „Tak určitě bylo důležitý, dát víc gólů než soupeř.“ Druhá otázka byla, zda si myslí, že je v jejich silách vyhrát vytoužený Stanleyův pohár. Hlavní trenér DEVILS: „Určitě rozhodne týmovej duch, kterej v našem týmu je vynikající. Všichni hráči makají na 100%, a proto si myslím, že když v tom budeme nadále pokračovat, tak je to samozřejmě možné.“ Poté jsme každému z hráčů položili otázku:“ Co jste viděl jako klíčové, ve vaší týmové cestě za vítězstvím a zisku prezidentského poháru?“  Všichni hráči se shodli na tom, že za tím stojí jejich klíčový hráč Richard Mičánek a týmový duch týmu. Následně jsme se ještě zeptali brankáře Patrika Vévody, jak by ohodnotil svůj vlastní výkon, protože měl určitě na úspěchu velký podíl, když byl překonán jen párkrát. Patrik Vévoda: „ 99%“. Novinář: „To je krásné, a jak byste ohodnotil sám svůj výkon? Cítil jste se výborně v bráně?“ . Patrik Vévoda: „jo.“

 

Buffalo SABRES                     2
Washington CAPITALS      3
0-1 Crespi A-Šimánek 0-2 Šimánek 1-2 Čermák 2-2 Čermák 2-3 Crespi

V druhém dnešním zápase bojovali o lepší umístění v základní části, které zařídí výhodnější startovní pozici v play-off Capitals a Sabres. Na straně Capitals se osvědčila spolupráce dvou důrazných útočníků Šimánka a Crespiho, kdy první jmenovaný jednou skóroval a také jeden gól připravil pro urostlého Crespiho, jenž skóroval hned dvakrát. Na straně Sabres se znovu blýskl hračička Filip Čermák, který dostal puk za brankáře Pospíšila hned dvakrát. Nutno podotknout, že při jednom ze svých gólových průniků zvedl diváky ze sedadel. Bohužel pro něj a jeho celek to na vítězství znovu nestačilo, a tak půjdou Sabres do play-off z nejhorší možné pozice.

 

TABULKA

   

KANADSKÉ BODOVÁNÍ

1.  New Jersey DEVILS

7 (5-0)

 

1.-2.  HODEK František (DUC) 5 (5+0)

2.  Anaheim MIGHTY DUCKS

5 (6-5)

 

          ČERMÁK Filip (SAB) 5 (4+1)

3. Washington CAPITALS

4 (4-4)

 

3.-5 VLASÁK Václav (CAP) 3 (2+1)

4. Buffalo SABRES

0 (6-12)

 

          ŠIMÁNEK Jindřich (DEV) 3 (2+1)

     

          ŠIMÁNEK Miroslav (ANA) 3 (1+2)

Mohlo by
vás zajímat
23.7.201924.7.201925.7.201926.7.201927.7.201928.7.2019

© SportsEvents 2017